Галичина.Інфо

Кількість користувачів у Twitter перевищила 200 млн

Кількість користувачів у Twitter перевищила 200 млн Сервіс мікроблогів Twitter досягнув позначки 200 млн користувачів. Про це стало відомо під час розмови представника Twitter Керолін Пеннер з техноблогером журналу Forbes Олівером Ч'янгом.

За словами Пеннер, кількість користувачів Twitter впритул наблизилася до 200 мільйонів за даними на 1 січня 2011 року. Щодня у мікроблогах публікується близько 110 мільйонів нових твітів.

Порівняно з вереснем 2010 року аудиторія Twitter зросла приблизно на 40 млн користувачів. Щодо середньої кількості твітів за день, то на початку грудня вона становила приблизно 95 млн записів.

У найближчих планах керівництва Twitter - глобалізація сервісу. 18 січня 2011 року була запущена корейська версія сервісу мікроблогів. На даний час він доступний сімома мовами.

Twitter був запущений у березні 2006 року. Зростаюча популярність сервісу багато в чому пояснюється тим, що мікроблоги веде велику кількість публічних персон, зокрема, президенти Дмитро Медведєв і Барак Обама, поп-зірки Леді Гага і Емінем, адміністрація ресурсу WikiLeaks та інші.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Кількість користувачів у Twitter перевищила 200 млн

топ

  Цей день в історії.
  20 лютого:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014