Галичина.Інфо

Yahoo! дозволить ідентифікацію через Facebook і Google

Yahoo! дозволить ідентифікацію через Facebook і Google Yahoo! дозволить користувачам своїх Інтернет-ресурсів здійснювати ідентифікацію через Facebook і Google.

Зокрема, ідентифікація за системою OpenID буде доступна користувачам популярного фотохостингу Flickr, а також новинного агрегатора Yahoo! News вже з 20 січня 2011 року.

Інтеграція Yahoo! з Google і Facebook полегшить виконання багатьох невеликих призначених для користувача завдань, наприклад, публікації на Facebook і Google Buzz посилань на ресурси, що входять до мережі Yahoo!

Дозволяючи ідентифікацію через Google, Yahoo! частково інтегрується з одним зі своїх головних конкурентів. Пошукова система Yahoo!, яка з 2010 року працює на движку Microsoft Bing, є другою за популярністю у світі після Google.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Yahoo! дозволить ідентифікацію через Facebook і Google

топ

  Цей день в історії.
  3 грудня:

  1877 — народився Степан Рудницький, український географ, засновник української наукової географії i географії України.

  1920 — польський сейм ліквідував територіальну окремішність Галичини. Для позначення етнічної території Східної Галичини введено термін «Східна Малопольща», зникли з вживання слова «українець», «український», повернулися «русин», «руський».

  1987 — народився поет, перекладач і есеїст Андрій Любка.

  2004 — Верховний Суд України ухвалив рішення, згідно з яким результати виборів Президента України 21 листопада 2004 року були сфальсифіковані.

  2010 — вночі міліція та спецпідрозділ «Беркут» силоміць демонтували наметове містечко протестувальників проти нового Податкового кодексу України на майдані Незалежності в Києві.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014