Галичина.Інфо

Книга, що складається з розмов з Папою Римським, розійшлася мільйонним накладом

Книга, що складається з розмов з Папою Римським, розійшлася мільйонним накладом У світі продано більш як мільйон примірників збірки інтерв'ю з Папою Римським Бенедиктом XVI.

Перші 50 тисяч екземплярів італійською мовою було продано одразу ж. Ще 100 тисяч екземплярів другого накладу замовили ще до того, як їх було надруковано. Продано також 100 тисяч екземплярів книги англійською мовою, 200 тисяч - німецькою і 80 тисяч - видано французькою. Всього збірка інтерв'ю перекладена 18 мовами.

Книга, що складається з розмов понтифіка з німецьким журналістом Петером Зеєвальдом, вийшла у листопаді 2010 року. Вона має назву "Світло світу" (Light of the World). Зеєвальд розмовляв з Бенедиктом XVI на теми целібату і висвячування жінок. Особливо цікавими для громадськості були роздуми Папи Римського про використання презервативів. Так, Бенедикт XVI несподівано заявив, що інколи використання засобів контрацепції виправдане.

Бенедикт XVI також записав музичний альбом з молитвами.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Книга, що складається з розмов з Папою Римським, розійшлася мільйонним накладом

топ

  Цей день в історії.
  8 грудня:

  1868 — у Львові засноване товариство «Просвіта».

  1919 — коаліція союзників (члени Антанти) визнала східним кордоном Польщі «лінію Керзона», юридично затвердивши анексію Польщею деяких українських етнічних земель — Холмщини, Підляшшя, Лемківщини та Посяння.

  1963 — розпочав свою роботу Український католицький університет імені святого Климента в Римі.

  2013 — о 18:00 в Києві під час мітингу на Євромайдані повалено пам\'ятник Леніну на Бесарабці.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014