Галичина.Інфо

Палеонтологи знайшли кальмара віком 85 мільйонів років

Палеонтологи знайшли кальмара віком 85 мільйонів років
Під час розкопок у північно-східній частині Перу палеонтологи знайшли рештки кальмара невідомого раніше виду. Тварина належала до вимерлого роду бакулітів і жила близько 85 мільйонів років тому.

Кальмар був приблизно 32 сантиметри у довжину і близько 5 сантиметрів у діаметрі. Як і у всіх бакулітів, у нього був довгий прямий панцир. Від своїх родичів він відрізнявся специфічними діагональними кільцями у нижній частині.

Знахідку було виявлено в долині річки Мараньйон (у верхів'ях Амазонки) на висоті близько 4100 метрів над рівнем моря. Там утворилося високогірне солоне озеро, в якому і розвинувся специфічний вид кальмарів, що не зустрічається в інших регіонах.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Палеонтологи знайшли кальмара віком 85 мільйонів років

топ

  Цей день в історії.
  19 вересня:

  1891 — У Монреаль прибули перші українські поселенці.

  1919 — В Кам’янець–Подільському замість ліквідованого міністерства по справах Галичини Кабінет міністрів УНР створив комітет у справах біженців–Галичан.

  1942 — З Бродів, Перемишлян Львівської області депортовано в табір в Белжец 5000 євреїв.

  1944 — В Бережанському районі Тернопільської області відбувся великий бій між відділами УПА і частинами НКВС. На Коломийщині відбулися два бої віділу УПА ім. Богуна з прикордонними частинами НКВС.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014