Галичина.Інфо

Палеонтологи знайшли кальмара віком 85 мільйонів років

Палеонтологи знайшли кальмара віком 85 мільйонів років
Під час розкопок у північно-східній частині Перу палеонтологи знайшли рештки кальмара невідомого раніше виду. Тварина належала до вимерлого роду бакулітів і жила близько 85 мільйонів років тому.

Кальмар був приблизно 32 сантиметри у довжину і близько 5 сантиметрів у діаметрі. Як і у всіх бакулітів, у нього був довгий прямий панцир. Від своїх родичів він відрізнявся специфічними діагональними кільцями у нижній частині.

Знахідку було виявлено в долині річки Мараньйон (у верхів'ях Амазонки) на висоті близько 4100 метрів над рівнем моря. Там утворилося високогірне солоне озеро, в якому і розвинувся специфічний вид кальмарів, що не зустрічається в інших регіонах.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Палеонтологи знайшли кальмара віком 85 мільйонів років

топ

  Цей день в історії.
  15 липня:

  1410 — відбулася Грюнвальдська битва між військами Тевтонського ордену та об\'єднаними військами Королівства Польського і Великого князівства Литовського, Руського і Жемайтійського.

  1919 - розпочався перехід урядових структур ЗУНР, галицьких біженців та Галицької армії через р. Збруч. УГА нараховувала 12 піших і одну кінну бригади чисельністю біля 50 тис. вояків, на озброєнні яких знаходилось 603 кулемети і 187 гармат. Разом з тиловими частинами Галицьке військо складало близько 85 тис.

  1920 - польський уряд ухвалив ряд постанов “Про проведення земельної реформи в Західній Україні”, згідно з якими земельна реформа проводилася шляхом парцеляції, тобто поділу великих поміщицьких маєтків на невеликі ділянки (парцели) і продажу їх селянам та осадництва, що передбачало утворення окремих садиб (осад). При цьому землею наділялося першочергово польське населення, щоб збільшити його питому вагу в краї.

  1920 - нота уряду ЗУНР до Найвищої Ради Антанти, в якій закликалося визнати державну самостійність Східної Галичини. З цього моменту екзильний уряд на чолі з Є. Петрушевичем повернувся до старої назви “Західно-Українська Народна Республіка”. Концепція державної самостійності Східної Галичини була схвалена трудовою (УНТП), радикальною (УРП) та християнсько-суспільною (УХСП) партіями.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014