Галичина.Інфо

США запустили супутник-шпигун для спостереження за КНДР

США запустили супутник-шпигун для спостереження за КНДР США запустили новітній супутник-шпигун, який, за даними американських ЗМІ, може бути використаний для спостереження за КНДР. Запуск ракети Delta IV заввишки з 23-поверховий будинок було здійснено з бази ВПС США "Ванденберг" у Каліфорнії.

Передбачається, що ракета вивела на орбіту секретний супутник, який належить Національному управлінню військово-космічної розвідки США. У самому управлінні коментарі щодо достовірності цієї інформації поки що давати відмовляються, повідомляє CNN.

Представник управління Рік Оборн заявив, що розвідка хоче примусити потенційного противника замислитися над реальними можливостями США. Експерт з космічної розвідки Джеффрі Річелсон зазначив, у свою чергу, що супутник використовуватиметься для отримання високоякісних знімків військового обладнання, в тому числі того, що належить терористам.

Завдяки своїм розмірам і солідній оптиці супутник KH-11 буде здатний розрізняти на поверхні менші предмети, ніж будь-який інший космічний апарат схожого класу. Деякі експерти вважають, що можливості супутника дозволять йому розрізняти, які саме типи ракет розташовані на пускових установках на північнокорейських військових базах.

Рекомендовано до перегляду:

» » » США запустили супутник-шпигун для спостереження за КНДР

топ

  Цей день в історії.
  22 січня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014