Галичина.Інфо

Нове визначення поняття кілограм

Нове визначення поняття кілограм Вчені світу можуть дати нове визначення поняття кілограм. Це пов'язано з тим, що маса прототипу-еталона кілограма, що зберігається з 1889 року у Франції, "недотягує" до точної ваги 50 мікрограмів. А це неприпустимо багато для найточніших сучасних вимірювань.

Як вважають експерти, на сьогоднішньому засіданні Лондонського королівського товариства (Велика Британія) буде висловлено заздалегідь узгоджену пропозицію визначати кілограм через постійну Планка. Можливим новим визначенням може стати словесна формула: кілограм - це "маса тіла у спокої, чия еквівалентна енергія дорівнює енергії фотонів, чия частота дорівнює 1356392741042 Гц". До речі, за таким принципом метр нині визначається через фіксацію швидкості світла.

Нове поняття кілограма має бути затверджене Міжнародним бюро мір і ваг - постійно діючої міжнародної організації зі штаб-квартирою, розташованою в місті Севр поблизу Парижа.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Нове визначення поняття кілограм

топ

  Цей день в історії.
  8 грудня:

  1868 — у Львові засноване товариство «Просвіта».

  1919 — коаліція союзників (члени Антанти) визнала східним кордоном Польщі «лінію Керзона», юридично затвердивши анексію Польщею деяких українських етнічних земель — Холмщини, Підляшшя, Лемківщини та Посяння.

  1963 — розпочав свою роботу Український католицький університет імені святого Климента в Римі.

  2013 — о 18:00 в Києві під час мітингу на Євромайдані повалено пам\'ятник Леніну на Бесарабці.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014