Галичина.Інфо

Папа Римський схвалив спілкування в соціальних мережах та застеріг від створення фальшивих образів

Папа Римський схвалив спілкування в соціальних мережах та застеріг від створення фальшивих образів Папа Римський Бенедикт XVI "благословив" спілкування в соціальних мережах. Про своє позитивне ставлення до цього способу комунікації понтифік заявив у зверненні, підготовленому до 45-го Всесвітнього дня спілкування.

Понтифік відзначив, що спілкування в соціальних мережах допомагає завести нові знайомства, сприяє обміну знаннями, діалогу культур. У той же час Папа Римський застерігає від надмірного "занурення в паралельну реальність". Понтифік закликав залишатися вірними самим собі і не створювати профайли в соціальних мережах, які б не відображали реальні характеристики людини, повідомляє УКРІНФОРМ із посиланням на офіційний сайт Ватикану.

Конкретної соціальної мережі Папа Римський не згадував, а говорив про феномен віртуального спілкування загалом. Всесвітній день спілкування, організований Ватиканом, у 2011 році пройде 5 травня.

На думку понтифіка, якщо використовувати соціальні мережі з мудрістю, то вони можуть допомогти "задовольнити бажання знань, правди та єдності, які залишаються найглибшим натхненням людини". Втім, головними і типовими небезпеками Інтернету, на думку Папи Римського, є намагання "ховатися у свого роду паралельному світі", "надавати завелику вагу віртуальності" та "прагнення транслювати лише окремі частини свого внутрішнього світу, прагнення, яке може призвести до побудови неправильного образу самого себе".

Тому, наголосив Бенедикт XVI, спілкуючись у соціальних мережах та шукаючи собі нових друзів, слід бути "вірним самому собі", не піддаватися оманам та ілюзіям, як, наприклад, будування фальшивого іміджу через свій "профайл".

У Бенедикта XVI є свій канал на YouTube. Ватикан запустив власний додаток для iPhone. Крім того, понтифік користується електронною поштою. Він вже неодноразово звертався до всіх католиків, у тому числі й до священиків із закликом активніше користуватися Інтернетом для популяризації церкви і для проповіді Євангелія.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Папа Римський схвалив спілкування в соціальних мережах та застеріг від створення фальшивих образів

топ

  Цей день в історії.
  2 грудня:

  1848 — 53-річний австрійський цісар Фердинанд I був змушений зректися престолу на користь свого 18-річного племінника Франца Йосифа I.

  1951 — народився поет-пісняр Степан Галябарда.

  1991 — незалежність України визнали першими Канада і Польща.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014