Галичина.Інфо

Рецепт збереження лідерства США Б.Обама вбачає в інноваціях і освіті

Рецепт збереження лідерства США Б.Обама вбачає в інноваціях і освіті Америка має зберігати лідерство у світі, зокрема, за рахунок провідних позицій у науковій, інноваційній, освітній сферах та інфраструктурі. Про це заявив президент США Барак Обама у щорічному посланні до нації "Про стан справ у країні". Ця промова традиційно визначає основні пріоритети політики Білого дому на найближчий рік.

Б.Обама планує стимулювати економічне зростання шляхом нових інвестицій в американські інновації. Зокрема, серед успішних інноваційних проектів він назвав технології з виробництва електроенергії екологічно чистим шляхом. За словами президента США, до 2035 року 80% енергії в країні вироблятимуть вітрові та сонячні електростанції.

Він упевнений, що Америка може і мусить відновити глобальне лідерство у сфері вищої освіти. Для цього потрібно захистити фінансування освітньої сфери, звернувся Обама до законодавців. Президент також пообіцяв, що упродовж найближчого десятиліття будуть додатково підготовлені 100 тис. викладачів у науковій і технологічній галузях, інженерії та математиці.

Крім того, з метою створення сприятливих умов для бізнесу американський лідер вважає за необхідне докласти зусиль до розвитку інфраструктури і комунікацій - від доріг і аеропортів до високошвидкісного залізничного сполучення та інтернету.

З метою скорочення бюджетного дефіциту Обама пропонує запровадити п'ятирічний мораторій на всі витрати за винятком сфери безпеки, медичного і соціального забезпечення. На його думку, витрати мають бути скорочені скрізь, де це є доцільним, у тому числі це стосується видатків на оборону. Американський лідер закликав до політичного єднання і співпраці у цьому важливому питанні демократів і республіканців.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Рецепт збереження лідерства США Б.Обама вбачає в інноваціях і освіті

топ

  Цей день в історії.
  25 лютого:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014