Галичина.Інфо

Створено універсальні чіпи пам'яті нового типу

Створено універсальні чіпи пам'яті нового типу Спеціалісти з Університету штату Північна Кароліна (США) запропонували нову технологію створення комп'ютерної пам'яті, яка в майбутньому прийде на зміну сучасним пристроям зберігання даних. Винахід вже дістав назву "польовий транзистор з подвійним плаваючим затвором".

Як відомо, нині у комп'ютерах використовуються два основні типи пам'яті - енергозалежна, але досить повільна постійна, а також швидка оперативна, яка теж потребує постійного енергетичного живлення. Універсальні чіпи, які пропонують американські вчені, будуть не лише енергонезалежними. Для них також характерне поєднання великих швидкостей роботи з великими обсягами інформації, що обробляється і зберігається.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Створено універсальні чіпи пам'яті нового типу

топ

  Цей день в історії.
  23 вересня:

  1872 — народилася Соломія Крушельницька, Галицька оперна співачка.

  1919 - після того, як 22 вересня був перехоплений по радіо наказ Денікіна про наступ проти української армії, в Кам’янець–Подільському відбулось спільне засідання Директорії та урядів УНР та ЗОУНР, на якому ухвалено негайно почати воєнні дії проти армії Денікіна, звернутись до народу України з декларацією, у якій зазначити необхідність повного об’єднання всіх українських національних сил для рішучої боротьби проти окупації білими військами території України.

  1988 - в Оттаві, в національній бібліотеці, відкрито фотоекспозицію “Історичні та архітектурні пам’ятки країни” і виставку декоративно-прикладного мистецтва УРСР, які була приурочена до 1000-річчя запровадження християнства на Русі.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014