Галичина.Інфо

Більше половини американців підтримали право на евтаназію

Більше половини американців підтримали право на евтаназію Американські дослідники з'ясували, що більше половини дорослих жителів США підтримують право невиліковно хворих людей добровільно піти з життя за допомогою лікаря. Такі дані отримано внаслідок опитування 2340 повнолітніх американців, проведеного компанією Harris Interactive.

Згідно з опитуванням, 70% дорослих жителів США вважають, що люди, які перебувають на термінальній стадії хвороби, відчувають постійні болі і не мають шансів на видужання, повинні мати право на евтаназію. Серед людей старших 65 років цю думку розділяють 62%. Лише 17% опитаних висловили незгоду.

Більшістю у 58% проти 20% (22% відповіли, що не впевнені) учасники опитування підтримали ідею про те, що сприяння лікаря пацієнту піти з життя на його прохання має бути дозволено законодавчо. На думку 67% опитаних, лікарям потрібно також дозволити повідомляти пацієнтам, які цікавляться про можливість і способи евтаназії.

Опитування також показало, що 56% американців знають тих, хто письмово висловив свої побажання з приводу штучного життєзабезпечення у разі невиліковного захворювання. Самі підготували подібні документи 28% опитаних, але серед людей старших за 65 років таких значно більше - 63%.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Більше половини американців підтримали право на евтаназію

топ

  Цей день в історії.
  16 вересня:

  1658 — Гетьман України Іван Виговський уклав із Польщею Гадяцький договір.

  1899 — В Галичині створено Національно-демократичну партію.

  1914 — 2500 січових стрільців українського добровольчого легіону у складі австро-угорської армії присягнули на вірність Головній Українській Раді.

  1930 — Польський уряд розпочав проведення так званої пацифікації (насильницького умиротворення) українців у Галичині.

  1987 — Підписаний Монреальський протокол про захист озонового шару Землі.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014