Галичина.Інфо

Christie's побив рекорд аукціонного бізнесу, заробивши 5 млрд доларів

Christie's побив рекорд аукціонного бізнесу, заробивши 5 млрд доларів Обсяг продажу аукціонного дому Christie's у 2010 році порівняно з попереднім зріс на 53% - до 5 млрд доларів. Цей показник став рекордним в історії галузі. Одним із головних чинників подолання наслідків світової фінансової кризи стали інвестори та колекціонери з Китаю, на частку яких припало близько 20% продажу.

Торік Christie's також вдалося встановити ціновий рекорд за окремий витвір мистецтва: у травні картину "Оголена на фоні бюста та зеленого листя" Пабло Пікассо було продано за 106,482 млн доларів.

Крім того, було побито рекорд на аукціонну вартість коштовних каменів, коли наприкінці листопада на торгах Christie's у Гонконзі рожевий діамант вагою 14,2 карата пішов з молотка за 23 млн доларів.

Christie's є одним із найстаріших у світі аукціонів з продажу предметів мистецтва. Аукціон став продавати живопис, меблі, ювелірні вироби та рідкісні вина ще у 1766 році. Того року 5 грудня у Лондоні Джеймс Крісті здійснив свій перший продаж.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Christie's побив рекорд аукціонного бізнесу, заробивши 5 млрд доларів

топ

  Цей день в історії.
  21 лютого:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014