Галичина.Інфо

Christie's побив рекорд аукціонного бізнесу, заробивши 5 млрд доларів

Christie's побив рекорд аукціонного бізнесу, заробивши 5 млрд доларів Обсяг продажу аукціонного дому Christie's у 2010 році порівняно з попереднім зріс на 53% - до 5 млрд доларів. Цей показник став рекордним в історії галузі. Одним із головних чинників подолання наслідків світової фінансової кризи стали інвестори та колекціонери з Китаю, на частку яких припало близько 20% продажу.

Торік Christie's також вдалося встановити ціновий рекорд за окремий витвір мистецтва: у травні картину "Оголена на фоні бюста та зеленого листя" Пабло Пікассо було продано за 106,482 млн доларів.

Крім того, було побито рекорд на аукціонну вартість коштовних каменів, коли наприкінці листопада на торгах Christie's у Гонконзі рожевий діамант вагою 14,2 карата пішов з молотка за 23 млн доларів.

Christie's є одним із найстаріших у світі аукціонів з продажу предметів мистецтва. Аукціон став продавати живопис, меблі, ювелірні вироби та рідкісні вина ще у 1766 році. Того року 5 грудня у Лондоні Джеймс Крісті здійснив свій перший продаж.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Christie's побив рекорд аукціонного бізнесу, заробивши 5 млрд доларів

топ

  Цей день в історії.
  22 вересня:

  1939 - У Винниках, об 11.00 підписано угоду між командуванням польського гарнізону у м. Львові і радянськими військовим командуванням про передання м. Львова Червоній армії. О 14.00 польські війська почали складати зброю, о 15.00 з’єднання 2-го кавалерійського корпусу у пішому строю сумісно з танками 24-ї, 38-ї та 10-ї танкових бригад вступили у місто. Пункт 8 підписаної польською і радянською сторонами угоди гарантував офіцерам польської армії особисту свободу і недоторканість їхнього особистого майна, право на виїзд до зарубіжних країн. Ці умови не було виконано: при виході з міста обеззброєні колони поляків були оточені частинами Червоної армії і НКВС та відправлені до концтаборів.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014