Галичина.Інфо

Жителі Закарпаття масово звертаються в архіви у пошуках свого угорського коріння

Жителі Закарпаття масово звертаються в архіви у пошуках свого угорського коріння Після прийняття Угорощиною закону про подвійне громадянство, закарпатці почали масово звертатися в районні архіви краю.

Як повідомили кореспонденту УКРІНФОРМу у Державному архіві Закарпатської області, метою пошуку майже всіх, хто звертається в архіви останніми днями, є отримання документів, які підтверджують їхні угорські корені.

За інформацією архіваріусів, достеменно не відомо чи планують закарпатці масово виїзджати до Угорщини, яка суттєво спростила умови отримання громадянства. Відомо тільки одне - звернення громадян задля уточнення свого генетичного коріння, зокрема у Виноградівському і Берегівському районах області, зросло в порівнянні з минулим роком у декілька разів. Звертаються в основному пенсіонери та молоді люди віком від 35 до 40 років.

Натомість у Генеральному консульстві Угорської Республіки у м. Ужгороді повідомляють, за два тиждні дії нових правил угорські консульські установи отримали близько 8 тис. заяв про надання громадянства.

На кордоні з Угорщиною в Закарпатській області мешкає близько 150 тис. осіб угорського походження.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Жителі Закарпаття масово звертаються в архіви у пошуках свого угорського коріння

топ

  Цей день в історії.
  24 січня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014