Галичина.Інфо

Google купила розробника сервісу голосового зв'язку

Google купила розробника сервісу голосового зв'язку Американська IT-корпорація Google придбала компанію SayNow - розробника однойменного сервісу для голосового зв'язку між користувачами соцмереж. Сума угоди поки що не розголошується.

Сервіс голосового зв'язку SayNow дає змогу користувачам соціальних мереж спілкуватися один з одним. Після реєстрації в системі SayNow користувач отримує особистий номер "віртуального телефону". Цей номер можна зв'язати з реальним номером і залишати як контактний телефон у соціальних мережах.

У число продуктів SayNow також входять мобільна програма Big Call для iPhone і Android (для конференц-зв'язку), а також додатки для соцмереж, за допомогою яких "зірки" можуть зв'язатися зі своїми шанувальниками. В цілому продуктами SayNow користуються близько 15 млн осіб.

Після завершення угоди команда SayNow почне працювати над сервісом Google Voice.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Google купила розробника сервісу голосового зв'язку

топ

  Цей день в історії.
  21 вересня:

  1915 - У Львові під проводом голови товариства І.Кивелюка відбулося перше після звільнення міста від російської окупації засідання Головного виділу “Просвіти”, присвячене відновленню та розгортанню її діяльності.

  1929 - У Львові пройшли урочистості у зв’язку з 35-ти річчям заснування товариства “Сокіл-Батько”.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014