Галичина.Інфо

У США загубили склянку із найтоксичнішою речовиною у світі

У США загубили склянку із найтоксичнішою речовиною у світі Зникнення склянки із надзвичайно токсичною нервово-паралітичною речовиною (nerve agent) - так званою VX - спричинило паніку на одному із закритих об'єктів у США. Інцидент стався на полігоні для випробування біологічної та хімічної зброї Дагвей (Dugway) у штаті Юта.

26 січня 2011 року під час чергової перевірки небезпечних матеріалів у хімічній лабораторії було виявлено невідповідність між реальною кількістю речовини та останніми записами в журналах. Аби убезпечити працівників, командування прийняло рішення негайно евакуювати персонал та закрити базу. Шукали менше 1 мл нервово-паралітичної речовини VX, передає УКРІНФОРМ з посиланням на заяву прес-служби бази Дагвей.

Після кількох годин пошуків небезпечну речовину знайшли, цей факт був підтверджений Федеральним бюро розслідувань США. Відповідно до оприлюдненої заяви, ніхто з персоналу не постраждав. Разом з тим, командування збройних сил продовжує розслідування і перевіряє правильність процедур, за якими ведеться точний облік подібних матеріалів.

VX має янтарний колір, маслянисту структуру й випаровується лише при високих температурах. Її вважають найбільш токсичною зі штучно синтезованих речовин у світі. Використовують VX у хімічній зброї. Смерть від вдихання отруйної суміш на основі цієї речовини настає за 5-10 хвилин.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У США загубили склянку із найтоксичнішою речовиною у світі

топ

  Цей день в історії.
  25 січня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014