Галичина.Інфо

У Саудівській Аравії 10 осіб загинуло, більш як 1,5 тис залишилися без даху над головою внаслідок повеней

У Саудівській Аравії 10 осіб загинуло, більш як 1,5 тис залишилися без даху над головою внаслідок повеней Зливи і викликані ними повені забрали життя 10 осіб у саудівському портовому місті Джидда.

Серед загиблих - двоє дітей із Канади, а також громадяни Саудівської Аравії, Єгипту, Непалу, Філіппін, Бангладеш, Туреччини та Ємена. Ще троє людей вважаються такими, що пропали без вісті. Зі слів начальника служби Цивільної оборони генерала Саду аль-Тувейджрі, за медичною допомогою в госпіталі міста звернулися 114 осіб.

Сильні зливи і повені тривають у Джидді вже кілька діб підряд. Внаслідок розгулу стихії затоплено будинки і вулиці - рівень води на дорогах місцями перевищив 1 метр. Допомоги рятувальників, які прибувають до потерпілих мешканців повітрям і по воді, потребують на даний момент більш ніж 1,4 тис. осіб. У пошуково-рятувальних операціях задіяно 19 вертольотів служби Цивільної оборони. Без даху над головою залишилися 1,5 тис. жителів Джидди; у багатьох городян затоплені нижні поверхи будинків. Всім потерпілим надано тимчасове житло. Зусилля з відкачування води є недостатньо ефективними. У місті також ще не повністю відновлено подачу електроенергії.

Саудівська Джидда, друге за величиною місто і економічна столиця королівства, потерпає від повеней вже другий рік підряд через незавершену дренажну систему, яка покриває лише десяту частину міста. Проведенню робіт з її розвитку останніми роками, за інформацією ЗМІ, заважала бездіяльність місцевої влади, яка використала не за призначенням кошти, що виділяються для розвитку дренажної й каналізаційної систем міста. У 2009 році в Джидді внаслідок дощів і повеней загинуло більш як 120 осіб.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Саудівській Аравії 10 осіб загинуло, більш як 1,5 тис залишилися без даху над головою внаслідок повеней

топ

  Цей день в історії.
  3 червня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014