Галичина.Інфо

В ОАЕ і Саудівській Аравії - бум близнюків

В ОАЕ і Саудівській Аравії - бум близнюків Відразу п'ятеро близнюків народила своєму чоловікові мешканка еміратського міста Аль-Айн. Троє хлопчиків і дві дівчинка народилися після семи місяців вагітності.

За словами лікарів, вагітність проходила без ускладнень, усі новонароджені фізично і психічно здорові. Втім, і мати, і діти до виписки провели в лікарні місяць, поки лікарі остаточно не переконалися в тому, що їхньому здоров'ю ніщо не загрожує. При появі на світ малюки важили приблизно по одному кілограму, а перед випискою додому їхня вага становила вже близько 10 кг на всіх.

Окрім новонароджених близнюків, у сім'ї ростуть п'ятеро дітей. Тепер щасливий батько, держслужбовець з обмеженим доходом, активно думає, де взяти кошти на термінове розширення житлоплощі, пише видання "Емірейтс 24/7".

Окрім ОАЕ, відразу п'ятеро малюків вагою від 840 грамів до 1,2 кг народилися у 30-річної громадянки Саудівської Аравії півроку тому. Причому і для самої матусі, і для лікарів кількість дітей, що з'явилися на світ, стала сюрпризом: до самих пологів усі були впевнені, що жінка чекає трійню. А менше двох місяців тому ще одна мешканка королівства народила чотирьох здоровеньких близнюків: трьох хлопчиків і дівчинку.

За два дні до 2011 року в столиці ОАЕ Абу-Дабі в сім'ї єгипетських експатріантів народилися шестеро близнюків - три хлопчики і три дівчинки. Новонароджені вважаються першими "шестернятами" в історії еміратської столиці.

Рекомендовано до перегляду:

» » » В ОАЕ і Саудівській Аравії - бум близнюків

топ

  Цей день в історії.
  6 липня:

  1920 - у Львові відбувся перший концерт музичного товарства “Бандурист”.

  1941 - у Львові на зборах громадян для захисту інтересів українських мешканців було створено Українську раду сеньйорів, яку очолив К.Левицький, а почесним главою став митрополит А.Шептицький.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014