Галичина.Інфо

Євросоюз визнав "законними" демократичні вимоги єгиптян

Євросоюз визнав "законними" демократичні вимоги єгиптян Рада міністрів ЄС із закордонних справ, засідання якої відбулося в понеділок у Брюсселі, визнала як "законні" демократичні прагнення та занепокоєння населення Єгипту. Як ідеться в ухваленій резолюції Ради ЄС щодо ситуації в Єгипті, ці занепокоєння людей "мають бути уважно вислухані та отримано реагування шляхом термінових, конкретних та рішучих заходів".

Європейські міністри висловили жаль з приводу значної кількості жертв під час демонстрацій протягом кількох останніх днів, а також "з великим занепокоєнням" констатувади значну кількість поранень та арештів під час заворушень.

"Рада ЄС закликає всі сторони виявити стриманість та уникати подальшого насильства. Рада вимагає від влади Єгипту негайного звільнення усіх мирних демонстрантів, які були затримані, а також закликає без зволікань відновити усі лінії комунікації, гарантувати безперешкодний доступ до всіх засобів масової інформації, включаючи Інтернет", - ідеться у документі.

Рада ЄС закликала владу Єгипту шукати мирний та конструктивний шлях для руху вперед на основі серйозного та відкритого діалогу з усіма політичними силами, які готові прийняти демократичні норми, а також з громадянським суспільством.

"Рада ЄС переконує владу Єгипту залучитися до впорядкованого переходу до формування широкого представницького уряду, який вестиме країну до втілення змістовного процесу демократичних реформ з повною повагою до верховенства права, прав людини та фундаментальних свобод, відкриє шлях до вільних та справедливих виборів", - наголошується в ухваленій резолюції Ради міністрів ЄС.

У цьому документі Євросоюз підтвердив власну підтримку демократичному, плюралістичному і стабільному Єгипту, який є ключовим партнером Євросоюзу і важливим регіональним гравцем, що поділяє з ЄС мету з розбудови стабільності, миру та заможності у регіонах Середземномор'я та Близького Сходу. ЄС залишається готовим застосувати усі доступні інструменти співробітництва, щоб підтримати політичні, економічні та соціальні реформи в Єгипті, а також надати допомогу народу цієї країни у процесі трансформації.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Євросоюз визнав "законними" демократичні вимоги єгиптян

топ

  Цей день в історії.
  2 грудня:

  1848 — 53-річний австрійський цісар Фердинанд I був змушений зректися престолу на користь свого 18-річного племінника Франца Йосифа I.

  1951 — народився поет-пісняр Степан Галябарда.

  1991 — незалежність України визнали першими Канада і Польща.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014