Галичина.Інфо

У Швейцарії набрав чинності закон про повернення грошей, награбованих диктаторами

У Швейцарії набрав чинності закон про повернення грошей, награбованих диктаторами У Швейцарії у вівторок, 1 лютого, набрав чинності закон, який дає змогу без судового рішення повертати державам гроші, награбовані колишніми керівниками цих країн. Неофіційно цей нормативний акт називають "законом Дювальє" - на ім'я колишнього гаїтянського диктатора Жан-Клода Дювальє, який несподівано повернувся на батьківщину у середині січня.

Саме Дювальє може стати однією з перших жертв нового закону. На банківських рахунках у Швейцарії вже 25 років лежать внесені ним 7 млн франків (5,4 млн євро), рішення щодо яких досі не прийнято. Це пояснюється тим, що органи юстиції Гаїті так і не змогли подати переконливих доказів того, що ці гроші роздобуті із сумнівних джерел, пояснює агентство KNA.

Згідно з новим законом тепер доводити "чистоту" своїх заощаджень доведеться самим диктаторам, а не позивачам. Ця умова істотно полегшить становище країн, які через нерозвинені органи юстиції були не здатні зібрати всі документи, необхідні для повернення коштів, награбованих диктаторами, на батьківщину.

"Закон Дювальє" набуває особливої актуальності і у зв'язку з фінансовими претензіями до скиненого президента Тунісу бен Алі, якого звинувачують в тому, що він незаконно накопичив величезні кошти на таємних рахунках у Швейцарії.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Швейцарії набрав чинності закон про повернення грошей, награбованих диктаторами

топ

  Цей день в історії.
  22 вересня:

  1939 - У Винниках, об 11.00 підписано угоду між командуванням польського гарнізону у м. Львові і радянськими військовим командуванням про передання м. Львова Червоній армії. О 14.00 польські війська почали складати зброю, о 15.00 з’єднання 2-го кавалерійського корпусу у пішому строю сумісно з танками 24-ї, 38-ї та 10-ї танкових бригад вступили у місто. Пункт 8 підписаної польською і радянською сторонами угоди гарантував офіцерам польської армії особисту свободу і недоторканість їхнього особистого майна, право на виїзд до зарубіжних країн. Ці умови не було виконано: при виході з міста обеззброєні колони поляків були оточені частинами Червоної армії і НКВС та відправлені до концтаборів.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014