Галичина.Інфо

Грузія почне виробляти нетбуки

Грузія почне виробляти нетбуки У Грузії вироблятимуть нетбуки. Будівництвом заводу щодо складання комп'ютерів займеться місцева компанія "Алгоритм". Договір з "Алгоритмом" підписав міністр освіти Грузії Дмитро Шашкін. На церемонії підписання угоди був присутній директор глобальної програми Intel "Навчання для майбутнього" Брайан Гонсалес. Компанія Intel виступить постачальником комплектуючих для грузинських нетбуків. Про характеристики комп'ютерів, як і про ціну на них, не повідомляється.

Частину вироблених нетбуків безплатно роздаватимуть першокласникам, повідомляє "Біржовий лідер". Коли розпочнеться виробництво комп'ютерів, невідомо. "Бізнес-Грузія" повідомляє, що в червні (за повідомленнями "Біржового лідера", у липні) тільки розпочнеться будівництво заводу. Водночас, за інформацією "Росбалта", до 15 вересня нетбуки вже почнуть розповсюджувати.

Програму щодо забезпечення школярів комп'ютерами ініціював грузинський президент Михайло Саакашвілі. Угоду між Intel і міністерством освіти Грузії було підписано в травні 2010 року. За повідомленнями "Росбалта", торік безплатно отримали комп'ютери близько трьох тисяч першокласників.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Грузія почне виробляти нетбуки

топ

  Цей день в історії.
  25 лютого:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014