Галичина.Інфо

Після щеплення від грипу діти у трьох європейських країнах захворіли на нарколепсію

Після щеплення від грипу діти у трьох європейських країнах захворіли на нарколепсію Деякі родини в Ісландії, Фінляндії та Швеції повідомили про те, що їх діти стали раптово засинати після щеплення від сезонного грипу. Виявилося, що вони захворіли на нарколепсію - рідкісне порушення сну, що проявляється у приступах раптового засинання та у раптовій денній сонливості.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), у Фінляндії на нарколепсію захворіли, щонайменше, 60 дітей віком від 4 до 19 років.

Всі діти і підлітки, у яких виявлено такий побічний ефект, отримали вакцину від грипу "Pandemrix", вироблену фармацевтичною компанією "GlaxoSmithKline", повідомляє УКРІНФОРМ із посиланням на Центр новин ООН.

ВООЗ зазнчила, що такі побічні ефекти від цього щеплення було зареєстровано тільки у трьох європейських державах. Всього ж 36 млн доз щеплення було розподілено у 18 країнах світу.

"У жодній іншій країні, куди безпосередньо ВООЗ направила вакцину, немає ніяких ознак нарколепсії або інших незвичайних побічних ефектів", - заявив прес-секретар ВООЗ на брифінгу в Женеві.

Наразі експерти проводять розслідування інформації, що надійшла. ВООЗ вважає, що найбільш вірогідним поясненням зростання випадків нарколепсії є поєднання дії вакцини та деяких інших факторів. ВООЗ заявляє, що вона не змінює своїх рекомендацій щодо вакцинації в нинішньому сезоні грипу, незважаючи на події у Фінляндії.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Після щеплення від грипу діти у трьох європейських країнах захворіли на нарколепсію

топ

  Цей день в історії.
  19 вересня:

  1891 — У Монреаль прибули перші українські поселенці.

  1919 — В Кам’янець–Подільському замість ліквідованого міністерства по справах Галичини Кабінет міністрів УНР створив комітет у справах біженців–Галичан.

  1942 — З Бродів, Перемишлян Львівської області депортовано в табір в Белжец 5000 євреїв.

  1944 — В Бережанському районі Тернопільської області відбувся великий бій між відділами УПА і частинами НКВС. На Коломийщині відбулися два бої віділу УПА ім. Богуна з прикордонними частинами НКВС.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014