Галичина.Інфо

Світові ціни на цукор сягнули 30-річного максимуму

Світові ціни на цукор сягнули 30-річного максимуму Ціна на цукор на біржі в Нью-Йорку в середу підскочила до 30-річного максимуму, а на біржі в Лондоні - до максимуму за останні п'ять тижнів.

Причина зростання цін - побоювання, що тропічний циклон «Ясі» може завдати істотної шкоди врожаю в Австралії.

У середу вартість березневих ф'ючерсів на цукор-сирець на нью-йоркській біржі ICE Futures США виросла на 2,4% - до 34,79 цента за фунт, що стало найвищим показником з листопада 1980 року. У Лондоні ф'ючерси на рафінований цукор подорожчали на 1,9% - до долара за тонну 834,70.

"Циклон є основною темою в даний момент для ринку цукру", - вважає брокер Starsupply Поновлювані джерела енергії SA Джесон Коул.

Влада австралійського штату Квінсленд приступила до евакуації населення через загрозу нових повеней, які може викликати тропічний циклон "Ясі", очікуваний на узбережжі між містами Іннісфейл і Макей в ніч на четвер. У зоні проходження «Ясі» проживає близько 250 тисяч чоловік, проте будинки доведеться покинути тільки мешканцям найбільш небезпечних районів, які знаходяться під безпосередньою загрозою затоплення.

Нагадаємо, сьогодні Антимонопольний комітет України висунув вимогу до учасників ринку цукру знизити ціни на цей продукт, мотивуючи тим, що об’єктивних причин для подорожчання цукру в Україні немає.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Світові ціни на цукор сягнули 30-річного максимуму

топ

  Цей день в історії.
  6 квітня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014