Галичина.Інфо

У Тунісі під час демонстрацій загинуло щонайменше 219 людей

У Тунісі під час демонстрацій загинуло щонайменше 219 людей Щонайменше 219 людей загинуло внаслідок масових акцій протесту в Тунісі. Ще 510 отримали поранення. Такі дані під час прес-конференції в Тунісі оприлюднив глава місії Організації Об'єднаних Націй з прав людини Бакр Ндіайє.

За словами представника ООН, у боротьбі проти свавілля авторитарної влади, що супроводжувалася актами насилля, загинуло 147 учасників мітингів. 72 людини стали жертвами численних бунтів у в'язницях країни, передає УКРІНФОРМ з посиланням на агентство Сіньхуа. Масова трагедія сталася в місті Монастир. У місцевій в'язниці при спробі організувати втечу виникла пожежа, що забрала 41 життя.

За словами Бакра Ндіайє, уряд має повністю переглянути й по-новому вибудувати відносини з народом, що базуватимуться на нормах права та реформах системи безпеки. Представник міжнародної організації звернув особливу увагу на необхідність дотримання балансу у розвитку регіонів та поважати права людини у процесі відбудови країни.

Як повідомляв УКРІНФОРМ, сутички між громадянами Тунісу та поліцією почалися ще в грудні 2010 року. Хвиля масових повстань зародилася в центрі країни, однак швидко поглинула й інші регіони. Причиною незадоволення та народних хвилювань стали проблеми, пов'язані з високим рівнем безробіття, неконтрольованою корупцією та високими цінами на продукти харчування й предмети першої необхідності. Напруженість у країні постійно наростала і президент Тунісу Зін аль-Абідин Бен Алі, що був при владі 23 роки, був змушений тікати до Саудівської Аравії. Керівництво країною перейшло до тимчасового уряду.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Тунісі під час демонстрацій загинуло щонайменше 219 людей

топ

  Цей день в історії.
  24 лютого:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014