Галичина.Інфо

Євросоюз подвоїть інвестиції в альтернативну енергетику

Євросоюз подвоїть інвестиції в альтернативну енергетику Єврокомісар з питань енергетики Гюнтер Оттінгер заявив, що Євросоюз має вкласти в альтернативну енергетику до $100 мільярдів, щоб досягти цілей своєї екологічної програми до 2020 року.

Оттінгер також відзначив, що низка країн ЄС досягла значних успіхів в інтеграції альтернативних джерел енергії, але інші відстають від них. До 2020 року Євросоюз планує виробляти до 20% електроенергії екологічно чистим шляхом. Для цього інвестиції в галузь доведеться подвоїти: якщо в 2009 році Євросоюз інвестував у чисту енергію $48 мільярдів, то до 2020 цей показник пропонується збільшити до $98 мільярдів.

Крім того, Гюнтер Оттінгер наголосив на важливості правильного планування при створенні інфраструктури і розміщенні об'єктів альтернативної енергетики. Різниця в економічному потенціалі, природних умовах і наявності кваліфікованих кадрів у різних країнах ЄС також має враховуватися.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Євросоюз подвоїть інвестиції в альтернативну енергетику

топ

  Цей день в історії.
  15 липня:

  1410 — відбулася Грюнвальдська битва між військами Тевтонського ордену та об\'єднаними військами Королівства Польського і Великого князівства Литовського, Руського і Жемайтійського.

  1919 - розпочався перехід урядових структур ЗУНР, галицьких біженців та Галицької армії через р. Збруч. УГА нараховувала 12 піших і одну кінну бригади чисельністю біля 50 тис. вояків, на озброєнні яких знаходилось 603 кулемети і 187 гармат. Разом з тиловими частинами Галицьке військо складало близько 85 тис.

  1920 - польський уряд ухвалив ряд постанов “Про проведення земельної реформи в Західній Україні”, згідно з якими земельна реформа проводилася шляхом парцеляції, тобто поділу великих поміщицьких маєтків на невеликі ділянки (парцели) і продажу їх селянам та осадництва, що передбачало утворення окремих садиб (осад). При цьому землею наділялося першочергово польське населення, щоб збільшити його питому вагу в краї.

  1920 - нота уряду ЗУНР до Найвищої Ради Антанти, в якій закликалося визнати державну самостійність Східної Галичини. З цього моменту екзильний уряд на чолі з Є. Петрушевичем повернувся до старої назви “Західно-Українська Народна Республіка”. Концепція державної самостійності Східної Галичини була схвалена трудовою (УНТП), радикальною (УРП) та християнсько-суспільною (УХСП) партіями.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014