Галичина.Інфо

Івано-Франківськ планують покрити безкоштовним доступом до мережі Інтернет за технологією Wi-Fi

Івано-Франківськ планують покрити безкоштовним доступом до мережі Інтернет за технологією Wi-Fi Як повідомив на прес-конференції керівник місцевої компанії інтернет-провайдера Тарас Гурик, - більше 30 точок безпровідного доступу до мережі Інтернет з використанням технології Wi-Fi вже встановлено в Івано-Франківську.

Точки доступу до мережі розташовані в основному в центральній частині міста. В радіусі дії точок Інтернет через Wi-Fi на швидкості до 128 кбіт є безкоштовним для мешканців та гостей міста, - сказав Тарас Гурик. Інтернет-провайдер вирішив власноруч встановлювати точки Wi-Fi доступу. Тільки за ліцензію на частоти для надання Wi-Fi послуг в Івано-Франківську компанія заплатила 120 тисяч гривень.

Для збільшення кількості точок - до 100, потрібна організаційна підтримка, а також підтримка депутатського корпусу, в плані розташування точок доступу на об'єктах комунальної власності, адже кожне встановлення точки Wi-Fi потребує дозволів у певних структурах.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Івано-Франківськ планують покрити безкоштовним доступом до мережі Інтернет за технологією Wi-Fi

топ

  Цей день в історії.
  2 грудня:

  1848 — 53-річний австрійський цісар Фердинанд I був змушений зректися престолу на користь свого 18-річного племінника Франца Йосифа I.

  1951 — народився поет-пісняр Степан Галябарда.

  1991 — незалежність України визнали першими Канада і Польща.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014