Галичина.Інфо

Директори католицьких шкіл України проведуть спільне засідання

Директори католицьких шкіл України проведуть спільне засідання У Львові, в молодіжному навчальному центрі імені Івана Боско 19 лютого 2011 року відбудеться засідання Ради директорів католицьких шкіл України. Питання, які будуть розглянуті під час засідання – планування роботи католицького шкільництва на 2011 рік та організація Всеукраїнської прощі католицького шкільництва до Зарваниці, яке передбачають здійснити в кінці травня цього року.
Також 10 лютого 2011 року Комісія у справах шкільництва Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ (голова комісії Любов Войтко) планує в місті Самборі, на Львівщині, провести регіональний семінар для вчителів християнської етики та методистів районних відділів освіти, що здійснюють супровід викладання предмету основи християнської етики у загальноосвітніх навчальних закладах єпархії. Під час заходу вчитель з християнської етики Анжела Шаломай проведе відкритий урок у 4 класі СШ №7, а вчителька Марина Васильєва запропонує увазі учасників майстер-клас на тему «Використання педагогічної спадщини Сухомлинського на уроках християнської етики».
Заходом щодо християнської етики, який уже відбувся є третій етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з основ християнської етики. Його було проведено 29 січня 2011 року у Львові. Переможцями стали – серед восьмикласників Полянська Марія (І місце, м. Львів); 9 клас – Іваницька Маргарита (Старосамбірський район) та 10 клас – Витівська Катерина (м. Самбір).

Рекомендовано до перегляду:

» » » Директори католицьких шкіл України проведуть спільне засідання

топ

  Цей день в історії.
  22 січня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014