Галичина.Інфо

Генсек ООН пояснив, що лежить в основі близькосхідної кризи

Генсек ООН пояснив, що лежить в основі близькосхідної кризи Генсек ООН Пан Гі Мун упевнений, що в основі кризи в близькосхідних країнах лежить незахищеність людини, - "Ми не знаємо, як закінчаться ці події, але ми знаємо, що загалом в їх основі лежить незахищеність людини, бідність, корупція, дефіцит демократії", - сказав генсек у суботу 5 лютого в Мюнхені, виступаючи на конференції з безпеки.

Він нагадав, що ООН з 2002 року попереджала про можливий розвиток подій у близькосхідному регіоні саме в такому напрямку.

"Незахищеність росте на основі несправедливості там, де права людини не дотримуються", - зазначив він. За словами Гі Муна, близькосхідні країни - "це мікрокосм, що відображає більш широкий світ".

"Ми продовжуємо стикатися з такими проблемами", - сказав він.

Генсек ООН застеріг, що найближчими місяцями і роками вже існуючі загрози піддадуть світову спільноту додатковим випробуванням.

Антиурядові заворушення, починаючи з минулого року, поступово охопили кілька близькосхідних країн. У Єгипті з 25 січня відбуваються масові акції протесту з вимогою реформ і відставки 82-річного президента Хосні Мубарака, який править країною 30 років.

У Тунісі 14 січня відбулася так звана жасминова революція. Насильницькій зміні влади передумав місяць народних заворушень, що охопили поступово всю країну. Президент Зін аль-Абідін бен Алі втік з Тунісу з родиною до Саудівської Аравії і на наступний день був усунутий з посади Конституційною радою країни.

Мюнхенська конференція, заснована в 1962 році як "засідання представників оборонних відомств" країн-членів НАТО, наразі є міжнародним форумом, який збирає політиків, дипломатів, військових, бізнесменів, наукових і громадських діячів з понад 40 країн світу (учасників НАТО і Євросоюзу , а також держав, що грають важливу роль на світовій арені: Московія, Китай, Японія, Індія та інших).

Порядок денний конференції включає такі актуальні питання світової політики як протидія міжнародному тероризму, реформування ООН і НАТО, врегулювання ситуації у гарячих точках, зміцнення регіональної та глобальної безпеки.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Генсек ООН пояснив, що лежить в основі близькосхідної кризи

топ

  Цей день в історії.
  1 грудня:

  1187 — помер Галицький князь Ярослав Осмомисл.

  1909 — народився композитор Кос-Анатольський Анатолій.

  1930 — народився письменник Федорів Роман Миколайович.

  1937 — народився письменник, науковець, перекладач із давньогрецької та латинської мов Андрій Содомора.

  1989 — Зустріч у Ватикані Папи Івана Павла ІІ з керівником СРСР Михайлом Горбачовим започаткувала офіційну легалізацію Української Греко-Католицької Церкви.

  1991 — на Всеукраїнському референдумі 90,32% громадян висловилася за незалежність правонаступниці УРСР.

  2009 — у Львові запустили Львівський міський рейковий автобус.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014