Галичина.Інфо

На "Берлінале" Україна презентує чотири фільми

На "Берлінале" Україна презентує чотири фільми У рамках 61-го міжнародного кінофестивалю "Берлінале" Україна візьме участь в основному конкурсі з повнометражним фільмом "У суботу" Олександра Міндадзе. Ще три кінороботи і трейлер до першого українського 3D-фільму будуть представлені на стенді "Європейського кіноринку".

Сюжет фільму "У суботу" заснований на реальній історії, яка сталася в суботу, 26 квітня 1986 року, в день вибуху на Чорнобильській АЕС. Фільм виготовлений у копродукції Україні, Німеччині та Московії. Його прем'єрний показ запланований на 14 лютого.

Український стенд у рамках "Європейського кіноринку" на "Берлінале" буде працювати протягом всього фестивалю – з 10 по 20 лютого. Європейським професіоналам кіно і глядачам покажуть дві повнометражні стрічки – "Аня," Волга ", рок'н'ролл" Костянтина Коновалова та "Мільйон до неба" Ігоря Копилова.

Також увазі глядачів буде запропонована добірка різножанрових короткометражок "Українська сучасна панорама", яку склали 10 фільмів. Це кінострічки "Її Місце порожнє" Богдани Смирнової, "перешкод" Максима Буйніцкі, "Урятуй І Збережи" Руслана Батицького, "Автопортрет" Олександра Усика, "дрифтери" Олександра Образу, "Мотор" Сергія Кочергіна, "За рамками" Максима Ксенди, і анімаційні фільми "О, Париж!" Олександр Шмигун, "Чарівний горох" Ярослави Руденко-Шведової та "Щедрик" Степана Коваля.

Крім того, в рамках роботи стенду буде презентовано трейлер першого українського фільму у форматі 3D – "Кохаю І крапка".

"Презентація на кіноринках не лише готових фільмів, а й тих, що знаходяться на фінальних стадіях виробництва, є загальноприйнятою практикою на кіноринках. Адже виробництво фільмів за такими технологіями, як 3D, є досить складним і тривалим. Тому про таких фільмах треба розповідати кіноспільноті вже на стадії проекту ", – відзначає директор" Української кінофундації "Андрій Халпахчі.

Окремо А. Халпахчі зазначив, що цього року організатори українського стенду отримали підтримку з боку держави. Зокрема, близько 200 тис.грн. виділить Госкомкіно.

А 14 лютого "Українська кінофундація" влаштовує "українську вечірку" – прийом-презентацію на честь вітчизняного кіно. Традиційно це місце знайомств і зустрічей продюсерів, дистриб'юторів, фестивальних діячів, і подібні заходи є дуже важливими для подальшого просування національного кіно.

Рекомендовано до перегляду:

» » » На "Берлінале" Україна презентує чотири фільми

топ

  Цей день в історії.
  19 вересня:

  1891 — У Монреаль прибули перші українські поселенці.

  1919 — В Кам’янець–Подільському замість ліквідованого міністерства по справах Галичини Кабінет міністрів УНР створив комітет у справах біженців–Галичан.

  1942 — З Бродів, Перемишлян Львівської області депортовано в табір в Белжец 5000 євреїв.

  1944 — В Бережанському районі Тернопільської області відбувся великий бій між відділами УПА і частинами НКВС. На Коломийщині відбулися два бої віділу УПА ім. Богуна з прикордонними частинами НКВС.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014