Галичина.Інфо

"Соціальна мережа" і "Початок" отримали премії Американської гільдії сценаристів

"Соціальна мережа" і "Початок" отримали премії Американської гільдії сценаристів Американська гільдія сценаристів у суботу ввечері оголосила лауреатів своєї премії. На церемонії, що відбулася в Лос-Анджелесі, переможцем у категорії "Кращий адаптований сценарій" визнано Аарона Соркіна з фільмом "Соціальна мережа", зробленим на основі книги про створення Facebook. Перед цим сценарій Соркіна вже отримав нагороду "Золотий глобус" і був відзначений Національним товариством кінокритиків США.

Премію за "Кращий оригінальний сценарій" присудили Крістоферу Нолану за картину-трилер "Початок" ("Inception"), що змагалася, зокрема, з такими стрічками-фаворитами кіносезону 2010 року, як "Боєць" ("The Fighter") і "Діти в порядку" ("The Kids Are All Right"). Один з основних претендентів на цьогорічний "Оскар" - фільм "Король каже" ("The King's Speech") не номінувався на премію, оскільки його не визнали таким, що відповідає правилам Американської гільдії сценаристів.

За "Кращий сценарій документального кіно" нагороджені Чарльз Фергюсон, Чад Бек і Адам Болт, автори стрічки "Внутрішня справа" ("Inside Job") про причини фінансової кризи в США.

Рекомендовано до перегляду:

» » » "Соціальна мережа" і "Початок" отримали премії Американської гільдії сценаристів

топ

  Цей день в історії.
  10 липня:

  1961 - в місті Вінніпег відбулася перша крайова конференція Організації Українських Націоналістів за кордоном (ОУНз) в Канаді. У прийнятій постанові делегати підтримували ідею утворення Світового Союзу Українців.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014