Галичина.Інфо

На Роттердамському фестивалі нагородили дебютантів кіно

Ювілейний 40-й Роттердамський кінофестиваль, що стартував 26 січня, вручив нагороди картинам-дебютантам.

Преміями відзначені три роботи: "Щоденники Мусала" ("The Journals of Musan") південнокорейського режисера Пак Джун-Бума, "Кінець світу" ("Finisterrae") іспанця Серхіо Кабальеро і "Вічність" ("Eternity") тайця Сівароджа Конгсакула.


При цьому директор фестивалю Рутгер Вольфсон зазначив, що азіатське кіно впевнено просувається вперед у світі кіноіндустрії.

"Щоденники Мусала", що завоювали перший приз фестивалю в Марракеші, – драма про долю молодого біженця з Північної до Південної Кореї, який шукає своє місце під сонцем. Головну роль у фільмі виконав сам режисер.

"Кінець світу" – це своєрідний роуд-муві про примар-паломниках, спрямували свої стопи в місто Сантьяго-де-Компостела і потрапляють у місце під назвою Финистерра (у перекладі – "кінець світу").

"Вічність" – історія про людину середніх років, який помер і повернувся в світ своєї юності, розповідь про любов, яку не можна втратити навіть після смерті.

Всі три нагороди Роттердамського фестивалю рівноцінні між собою, грошова премія кожної становить 15 тисяч євро.

Щорічний Міжнародний Роттердамський фестиваль (The International Film Festival Rotterdam, IFFR) був заснований в 1972 році. Його програма – незалежне авторське кіно. Фестиваль вважається вагомим кіноподією в Європі, поряд з Канським, Венеціанським та Берлінським. Талісман кіноогляду – золотий тигр. Конкурсна програма складається з фільмів режисерів-початківців – представників різних країн.

Рекомендовано до перегляду:

» » » На Роттердамському фестивалі нагородили дебютантів кіно

топ

  Цей день в історії.
  3 червня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014