Галичина.Інфо

У Львові відбудеться ІІ українсько-польський економічний форум

У Львові відбудеться ІІ українсько-польський економічний форум У Львові відбудеться «ІІ українсько-польський економічний форум – органи місцевого самоврядування. Економіка, дружній кордон». Форум реалізований у рамках проекту «Центр польсько-української співпраці» за підтримки міських рад Красніка та Львова, інформує прес-служба Львівської міської ради.

Відтак, форум відбудеться 2-4 березня у приміщенні готелю «Дністер» (вул. Матейка, 6). Тематика ІІ форуму охоплює три сфери, що стосуються можливості реалізації спільних заходів польськими та українськими органами місцевого самоврядування, а також представниками сфери бізнесу, обмін ефективною практикою у цих галузях та обговорення актуальних заходів, що відбуваються на польсько-українському кордоні, та заходів, запланованих у рамках підготовки до ЄВРО-2012.

До реалізації ІІ форуму, окрім міських рад Красніка та Львова, залучені також партнери проекту: Європейський Діалог (Львів), Польсько-Українська господарська палата (Варшава), Фонд розвитку місцевої демократії (Люблін), Люблінський клуб бізнесу (Люблін). Підтримку ІІ українсько-польський економічному форуму також надав Фонд менеджерських ініціатив (Люблін).

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові відбудеться ІІ українсько-польський економічний форум

топ

  Цей день в історії.
  5 грудня:

  1918 — проголошено Руську Народну Республіку Лемків.

  1918 — почалися бої за Хирів між військами УГА та польськими частинами.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014