Галичина.Інфо

Камбоджа і Таїланд призупинили воєнні дії

Камбоджа і Таїланд призупинили воєнні дії Камбоджа і Таїланд домовилися про припинення воєнних дій у районі прикордонного храму Пра-Віхар, однак обстановка залишається складною.

Збройні сили обох сторін використовують перемир'я для того, щоб зміцнити свої позиції і підтягнути резерви, повідомляє УКРІНФОРМ з посиланням на Reuters, прикордонний конфлікт між двома країнами призвів до масових маніфестацій тайських націоналістів - "жовтих сорочок", які вимагають відставки уряду і відновлення бойових дій.

Стрілянина між камбоджійськими і таїландськими солдатами сталася 4 лютого і швидко переросла у повномасштабну битву із застосуванням артилерії, яка тривала майже чотири дні. За цей час сторони порушили перемир'я, укладене в ході телефонних переговорів між міністрами оборони двох країн.

Учора прем'єр-міністр Камбоджі Хан Сен звернувся до Ради безпеки ООН з проханням сприяти створенню буферної зони на кордоні з Таїландом, щоб уникнути подальшого кровопролиття. Обидві сторони звинувачують один одну в ескалації конфлікту. Рада безпеки ООН найближчим часом має провести термінову зустріч, присвячену врегулюванню конфлікту.

Предметом спору між двома країнами є храм 11 століття Пра-Віхар, розташований на кордоні. Згідно з рішенням Міжнародного суду від 1962 року, храм належить Камбоджі, однак Таїланд претендує на територію навколо нього. За чотири дні боїв загинуло, щонайменше, 5 осіб. Цивільне населення прикордонних сіл залишило свої домівки. Прикордонний конфлікт між Камбоджею і Таїландом триває більш як 100 років.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Камбоджа і Таїланд призупинили воєнні дії

топ

  Цей день в історії.
  20 лютого:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014