Галичина.Інфо

Стільниковий зв`язок - одна з можливих причин масової загибелі бджіл

Стільниковий зв`язок - одна з можливих причин масової загибелі бджіл Зникнення бджіл з нашої планети може посилити продовольчу кризу, що вже почалася. Адже за рахунок запилення комахами виростають культури, які дають третину від усього обсягу продовольчих ресурсів людства, підрахували фахівці. При цьому 80-90% запилення виконується саме бджолами - метелики не можуть обробляти великі площі.

Ці культури забезпечують 35% калорій, що поступають в наш організм, а також більшість мінералів, вітамінів і антиоксидантів. Без комах-запилювачів не ростимуть горіхи, дині та ягоди. Комахи також сприяють запиленню цитрусових, яблук, цибулі, капусти броколі, кабачків (включаючи цукіні), квасолі, перцю, баклажанів, огірків, помідорів, кінських бобів, кави, какао, авокадо і кокосів. Виробництво саме цих культур відноситься до надзвичайно швидких і найцінніших сегментів світової продовольчої індустрії.

Вимирання бджіл посилилося в 2006 році. Кожну зиму в США вимирає 30-35% бджолиних колоній, хоча зазвичай холодний сезон не може пережити лише 10%. З 1961 року обсяги виробництва сільськогосподарської продукції, що залежить від активності бджіл, зросли в чотири рази, але при цьому кількість бджолиних колоній скоротилася вдвічі, а кількість бджіл на гектар впала приблизно на 90%. У Європі кожен рік втрачають по 20% бджолиних родин, аналогічна тенденція починає простежуватися в Латинській Америці та Азії, попереджають вчені.

"Фермерам поки вдається виробляти свою продукцію з меншою кількістю бджолиних колоній, і поки немає даних про скорочення врожаю. Але питання в тому, як довго їм ще буде це вдаватися при продовженні такої тенденції", - говориться в доповіді.

Можливі причини скорочення бджолиної популяції наводить Всесвітній фонд захисту бджіл. Це можуть бути: порушення харчування, пестициди, патогенні мікроорганізми, імунодефіцит, кліщі, грибки, а також бджільницька практика (наприклад, застосування антибіотиків або перевезення вуликів на великі відстані) і електромагнітне випромінювання.

Одна з версій, що пояснюють вимирання бджіл, висунута в Московії - це стільниковий зв'язок.

На думку вченого Альберта Ейнштейна, якщо бджоли вимруть, то через чотири роки після цього вимруть і люди.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Стільниковий зв`язок - одна з можливих причин масової загибелі бджіл

топ

  Цей день в історії.
  20 січня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014