Галичина.Інфо

Топ-менеджер Google зізнався у сприянні організації вуличних заворушень у Єгипті

Топ-менеджер Google зізнався у сприянні організації вуличних заворушень у Єгипті Топ-менеджер близькосхідного відділення Google Ваель Гонім, затриманий за підозрою в організації масових виступів в Єгипті, зізнався у сприянні опозиції.

Гонім був затриманий наприкінці січня і провів під вартою 12 діб. Про його звільнення стало відомо у понеділок, 7 лютого. Незабаром після виходу на волю в телеінтерв'ю менеджер оголосив, що дійсно створив у соціальній мережі Facebook сторінку, яка закликала єгиптян виходити на вулиці.

Розповідаючи про умови утримання під вартою Ваель Гонім повідомив, що весь час в ув'язненні він провів із зав'язаними очима. Крім того, йому жодного разу не було дозволено зв'язатися з родичами. У той же час, Гонім підкреслив, що слідчі обходилися з ним шанобливо, і що тортурам він не піддавався.

Народні хвилювання та безлади в Єгипті розпочалися 25 січня. Сотні тисяч людей, які виходили на вулиці єгипетських міст, організовували свої дії через інтернет, головним чином, з допомогою Facebook і Twitter. Протестуючі вимагали негайної відставки президента Хосні Мубарака й демократизації політичного життя.

На початку лютого на площі Тахрір у центрі Каїра пройшло кілька масштабних акцій протесту, в яких одночасно брали участь до двох мільйонів осіб. Під тиском опозиції Мубарак розпустив уряд і відмовився від участі у вересневих президентських виборах, однак у відставку поки що не пішов.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Топ-менеджер Google зізнався у сприянні організації вуличних заворушень у Єгипті

топ

  Цей день в історії.
  19 вересня:

  1891 — У Монреаль прибули перші українські поселенці.

  1919 — В Кам’янець–Подільському замість ліквідованого міністерства по справах Галичини Кабінет міністрів УНР створив комітет у справах біженців–Галичан.

  1942 — З Бродів, Перемишлян Львівської області депортовано в табір в Белжец 5000 євреїв.

  1944 — В Бережанському районі Тернопільської області відбувся великий бій між відділами УПА і частинами НКВС. На Коломийщині відбулися два бої віділу УПА ім. Богуна з прикордонними частинами НКВС.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014