Галичина.Інфо

Виявлено залишки Рожевих терас, які називають Восьмим чудом світу

Виявлено залишки Рожевих терас, які називають Восьмим чудом світу У Новій Зеландії на дні гірського озера Ротомахана археологи виявили залишки Рожевих терас, які називають Восьмим чудом світу.

Рожеві тераси разом з Білими терасами облямовували озеро Ротомахана. Обидві тераси були частиною великої геотермальної системи, і по їх сходинках стікала вода, що б'є з гарячих гейзерів. Як правило, кварцові відкладення бувають білими - і такі Білі тераси, більші і розкішніші, ніж незвичайні Рожеві тераси, які набули свого кольору через залізо і марганець, що містяться у воді їх гейзера, а, можливо, - через термофілів, що жили у водах джерела.

Тераси були відкриті місіонерами в 1843 році і відразу привернули до себе увагу туристів з усього світу, що в економічному сенсі сильно полегшило життя індіанців маорі, котрі жили навколо. Однак 10 червня 1886 року виверження вулкана Таравера і сильний землетрус, що супроводжував його, знищили багато сіл, засипавши їх попелом, і втопили обидві тераси, поховавши їх під товстим шаром опадів на глибині 60 метрів під водою. Відтоді ніхто не міг сказати, зруйнував катаклізм обидві тераси або вони досі лежать недоторканими на дні.

Команда дослідників, зібрана з декількох державних лабораторій Нової Зеландії з допомогою підводних апаратів REMUS 100, обладнаних сонарами і фотокамерами, обстежила дно озера і виявила там частину Рожевих терас - два нижні каскади, покриті опадами бурого кольору. Жодних слідів Білих терас вчені не знайшли.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Виявлено залишки Рожевих терас, які називають Восьмим чудом світу

топ

  Цей день в історії.
  27 лютого:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014