Галичина.Інфо

113 млн. доларів інвестицій Івано-Франківськ отримав минулого року

113 млн. доларів інвестицій Івано-Франківськ отримав минулого року Про це сьогодні під час засідання виконкому Івано-Франківської міської ради повідомив начальник управління економічного та інтеграційного розвитку МВК Богдан Білик, звітуючи про виконану роботу.

113,1 млн. доларів США склали інвестиції міста Івано-Франківська. Як наголосив Богдан Білик, це – чи не найбільший показник протягом останніх трьох років. Середня сума інвестицій на одного міського жителя склала 480 доларів. Також минулого року почали надходити інвестиції у промислову та торгівельну галузі обласного центру.

Інвесторами виступили 40 країн світу, з них 47% складають нерезиденти Польщі. Однією із проблем для сприятливого інвестиційного клімату неповернення з державного бюджету податку на додану вартість.

Проект рішення про виконання програми економічного і соціального розвитку Івано-Франківська за 2010 рік винесли на розгляд сесії міської ради.

Рекомендовано до перегляду:

» » » 113 млн. доларів інвестицій Івано-Франківськ отримав минулого року

топ

  Цей день в історії.
  3 грудня:

  1877 — народився Степан Рудницький, український географ, засновник української наукової географії i географії України.

  1920 — польський сейм ліквідував територіальну окремішність Галичини. Для позначення етнічної території Східної Галичини введено термін «Східна Малопольща», зникли з вживання слова «українець», «український», повернулися «русин», «руський».

  1987 — народився поет, перекладач і есеїст Андрій Любка.

  2004 — Верховний Суд України ухвалив рішення, згідно з яким результати виборів Президента України 21 листопада 2004 року були сфальсифіковані.

  2010 — вночі міліція та спецпідрозділ «Беркут» силоміць демонтували наметове містечко протестувальників проти нового Податкового кодексу України на майдані Незалежності в Києві.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014