Галичина.Інфо

У Львові «Рідна мова» об’єднає письменників, акторів і співаків

У Львові «Рідна мова» об’єднає письменників, акторів і співаків 21 лютого, на День рідної мови, у Львові Всеукраїнський письменницький марафон «Рідною мовою» об'єднає не лише провідних письменників, але й улюблених співаків та акторів. Про це повідомили організатори.
Вокальна формація «Піккардійська терція», чоловічий октет «Орфей», сестри Горгішелі, Наталка Криничанка, Андрій Бочко, актори Львівського театру імені Леся Курбаса та, Тарас Чубай виступатимуть під час письменницького марафону на знак солідарності з письменниками України.
Акція триватиме шість годин - з 15.00 до 21.00. У Великій сесійній залі Ратуші з радіотрансляцією на площу Ринок і об'єднає письменників різних міст та різних поколінь.


Ініціювали марафон львівські письменники Мар'яна Савка, Маріанна Кіяновська та дослідниця літератури Уляна Гнідець. Організатори самі не сподівалися такої потужної хвилі підтримки: інформація миттєво поширилися через соціальні мережі, ініціативу підхопили інші міста - Кривий Ріг, Дніпропетровськ, Ужгород, Луганськ, Донецьк, там так само влаштують читання у межах марафону.

У львівському марафоні візьмуть участь: Роман Іваничук, Олег Лишега, Ніна Бічуя, Галина Чубай, Людмила Таран, Василь Герасим'юк, Маріанна Кіяновська,
Мар'яна Савка, Іван Малкович, Ігор та Ірина Калинці, Галина Вдовиченко, Дмитро та Віталій Капранови, Галина Крук, Остап Сливинський, Ксеня Харченко, Віктор Неборак, Іван Лучук, Марія Кривенко, Любомир Стринаглюк , Ірина Старовойт, Оксана Кротюк, Віктор Мельник, Марія Морозенко, Олена Степаненко, Дмитро Лазуткін та багато інших.

Акцію підтримують Оксана Забужко, Юрко Іздрик, Марія Матіос, Лариса Денисенко, Павло Мовчан, Ірена Карпа, Леся Романчук, Марія Бурмака, сестри Тельнюк, котрі не зможуть приїхати, але надішлють на підтримку акції листи.

Поети обстоюватимуть право писати українською і при цьому мати свого не знищеного наступом русифікації читача. Жодної комерції чи політики - лише любов до рідного слова та захист національних цінностей.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові «Рідна мова» об’єднає письменників, акторів і співаків

топ

  Цей день в історії.
  25 січня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014