Галичина.Інфо

Кожен третій українець є користувачем мережі Інтернет

Кожен третій українець є користувачем мережі Інтернет Кількість користувачів послуг сфери електронного зв’язку в 2011 році значно зросла в порівнянні з 2009 роком.

За даними Держадміністрації зв’язку, рівень проникнення мобільного зв’язку до загальної кількості населення на кінець 2010 року склав близько 118,5% (54,3 млн. користувачів мобільного зв’язку), тоді як рівень проникнення фіксованого телефонного зв’язку склав 28,3% (відповідає 13 млн. абонентів).

Крім того, за підрахунками фахівців галузі кожен третій українець є користувачем мережі Інтернет. Рівень проникнення широкосмугового доступу до мережі Інтернет становив на кінець 2010 року 14,6% загальної кількості сімей в Україні проти 13,7% минулого року.


Слід зазначити, що п’ята частина українських сімей користується послугами кабельного телебачення.

На сьогодні в Україні побудована мережа цифрового телерадіомовлення в 11 обласних центрах і в м. Сімферополі. Цифрове мовлення вже ведеться у м. Києві та Київській області, м. Житомирі, м. Одесі й Одеській області.

У дев’яти обласних центрах України, а саме Дніпропетровську, Львові, Чернігові, Вінниці, Запоріжжі, Миколаєві, Тернополі, Ужгороді, Чернігові, а також у Сімферополі здійснено організаційно-технічні заходи, проведено тестування цифрового обладнання та каналів доставки пакета програм.

Нагадаємо, минулого року зв’язківці поліпшили показники своєї роботи. За даними Держадміністрації зв’язку обсяг доходів, отриманий суб’єктами господарювання усіх форм власності від надання послуг зв’язку, за 2010 рік становить 47,4 млрд. грн., що на 2,4% перевищує обсяги 2009.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Кожен третій українець є користувачем мережі Інтернет

топ

  Цей день в історії.
  23 січня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014