Галичина.Інфо

Прикарпаття здійснює зовнішньоторгівельні операції з 95 країнами

Прикарпаття здійснює зовнішньоторгівельні операції з 95 країнами За 2010 рік у порівнянні з попереднім, обсяги експорту–імпорту послуг підприємствами і організаціями Івано-Франківська зросли і відповідно становили 25 та 6,5 млн. доларів США.

Зовнішньоторговельні операції послугами з партнерами 95 країн світу здійснювали 45 суб’єктів господарської діяльності. Основна їх частка припадала на країни Європи. В експорті найбільшими були обсяги послуг, надані Чеській Республіці та Угорщині. Крім того, вагомими були обсяги експорту послуг до Сполученого Королівства і Німеччини.

В імпорті більше половини обсягів послуг отримано зі Сполученого Королівства та Німеччини. Найбільшу питому вагу займали транспортні послуги та послуги в обробній промисловості, у сфері освіти. В імпорті – транспортних послуг, операції з нерухомістю, здаванням під найм юридичним особам та послуг готелів і ресторанів.

Серед міст і районів області за показниками обсягів як експорту, так і імпорту послуг обласний центр посів друге місце після Калуша. З початку року у підприємства обласного центру вкладено 113,7 млн. доларів США. Що становить 20,9% загальнообласного обсягу, повідомляє головне управління статистики.

У 2010р. нерезидентами інвестовано капітал на 20,4 млн. доларів. Сукупний обсяг іноземного капіталу, з урахуванням вилучення, утрат і курсової різниці, порівняно з обсягом на 01.01.2010р. збільшився на 14,5 млн. доларів, або на 14,6%. Протягом 2010р. найбільше зросли обсяги капіталу з Кіпру на 12,2 млн. доларів, Італії – на 2,2 млн., Російської Федерації – на 1,2 млн., Польщі – на 0,7 млн. доларів, Данії – на 0,3 млн.

Пріоритетне місце в інвестуванні економіки міста серед 41 країни світу належить країнам Європейського Союзу, якими забезпечено 99,9% обсягу вкладень. Надалі для іноземних інвесторів привабливими залишаються підприємства фінансової діяльності, в які спрямовано 54,3 млн. доларів, промисловості – 25,6 млн. та будівництва – 13,3 млн.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Прикарпаття здійснює зовнішньоторгівельні операції з 95 країнами

топ

  Цей день в історії.
  3 грудня:

  1877 — народився Степан Рудницький, український географ, засновник української наукової географії i географії України.

  1920 — польський сейм ліквідував територіальну окремішність Галичини. Для позначення етнічної території Східної Галичини введено термін «Східна Малопольща», зникли з вживання слова «українець», «український», повернулися «русин», «руський».

  1987 — народився поет, перекладач і есеїст Андрій Любка.

  2004 — Верховний Суд України ухвалив рішення, згідно з яким результати виборів Президента України 21 листопада 2004 року були сфальсифіковані.

  2010 — вночі міліція та спецпідрозділ «Беркут» силоміць демонтували наметове містечко протестувальників проти нового Податкового кодексу України на майдані Незалежності в Києві.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014