Галичина.Інфо

Компанія «Шеврон» хоче видобувати в Галичині сланцевий газ

Компанія «Шеврон» хоче видобувати в Галичині сланцевий газ Іноземний інвестор, компанія «Шеврон» виявила зацікавленість у видобутку сланцевого газу на Олеській площі, яка охоплює частину території Львівської, Івано-Франківської та Тернопільської областей. Варто зазначити, що загальна площа територій, з яких потенційно можна «вижати» газ, становить 6 213 км. Уряд вже розробив відповідний проект.
Енергетична корпорація «Шеврон» втілює подібні проекти у Німеччині, Польщі, Румунії та в Угорщині.

Видобуток сланцевого газу – альтернатива природному газу. Проте, в Україні виникає складність добувати газ із сланцю, технологія горизонтального буріння складна та дороговартісна. Геологам поки невідомо якими є запаси альтернативного газу в Україні.

Сланцевий газ перебуває у розсіяному стані, тому для його видобутку потребуються інші технології, ніж для видобутку звичайного газу. Для видобутку газу зі сланцю використовують горизонтальне буріння на глибину 1-2 км та гідророзрив пласту. Вже у 70-ті роки в Україні було відомо про сланцевий газ, але його не видобували, бо це було економічно невигідно через високу затратність видобутку. Але, сучасні технології, які масштабно застосовуються в США та Канаді, дозволили організувати видобуток на комерційно привабливих умовах. Американці довели собівартість видобутку газу на найкращих родовищах до рівня 100 доларів, а подекуди і 70 доларів за тисячу кубометрів газу.

Шеврон (Chevron), американська нафтова корпорація. Заснована в 1879 році, до 1984 року - «Стандард ойл компані оф Каліфорнія». Головний офіс корпорації розташований в Сан-Франциско. Одна з провідних фірм нафтової імперії Рокфеллерів «Стандард ойл компані оф Каліфорнія» в1984 році поглинула корпорацію «Галф ойл». У 2001 році «Шеврон» злилася з корпорацією «Тексако», утворивши корпорацію «Шеврон-Тексако».

Рекомендовано до перегляду:

» » » Компанія «Шеврон» хоче видобувати в Галичині сланцевий газ

топ

  Цей день в історії.
  2 грудня:

  1848 — 53-річний австрійський цісар Фердинанд I був змушений зректися престолу на користь свого 18-річного племінника Франца Йосифа I.

  1951 — народився поет-пісняр Степан Галябарда.

  1991 — незалежність України визнали першими Канада і Польща.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014