Галичина.Інфо

Львівські студенти зможуть їздити за обміном в Латвію

Львівські студенти зможуть їздити за обміном в Латвію Між факультетом міжнародних відносин ЛНУ ім. І. Франка і факультетом гуманітарних наук Латвійського університету сьогодні, 25 лютого, був підписаний договір про обмін студентами.
Про це йшлося на нинішній зустрічі першого заступника голови Львівської ОДА Мирона Янківа з академіком, депутатом Латвійського Сейму, членом депутатської групи зі зв’язків Латвії з Україною Яніною Курсіте-Пакуле.


Мирон Янків заявив, що «Рига у нього в серці», тому що саме там він свого часу захистив кандидатську дисертацію, а згодом був послом України в Латвії.

«Я вважаю, що Латвія є справжнім партнером України. Сподіваюсь, щ наша співпраця в подальшому буде розвиватися», – сказав заступник керівника Львівщини і додав, що високо оцінює роботу Почесного консула Латвійської Республіки у Львові Володимира Гарцули.

Мирон Янків підкреслив, що керівництво Львівщини зацікавлене в подальшому розвитку міжрегіональних відносин між Україною та Латвією, а також запросив депутата парламенту Латвії відвідати форум видавців у Львові.

Яніна Курсіте-Пакуле своєю чергою зазначила, що латвійська сторона зацікавлена в розвитку освітніх і культурних зв’язків між обома державами, цьому, зокрема, має сприяти й обмін студентами. Водночас вона повідомила, що між Україною і Латвією немає прирівняння наукових ступенів, а це створює певні труднощі, тому доцільно було б підписати відповідний договір між державами.

«У нас також є багато можливостей для культурного туризму», – відзначила вона.

На зустрічі також були присутні представник МЗС України у Львові В’ячеслав Войнаровський, начальник управління культури ЛОДА Сергій Бурко, заступник начальника головного управління з питань освіти та науки Львівської обласної державної адміністрації Богдана Біляк.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Львівські студенти зможуть їздити за обміном в Латвію

топ

  Цей день в історії.
  3 квітня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014