Галичина.Інфо

Стартує «Кубок Львова з велотуризму»

Стартує «Кубок Львова з велотуризму» У Львові стартує велотуритичний сезон. Відтак, у неділю, 27 лютого, відбудуться відкриті змагання «Кубок Львова з велотуризму». Організовують захід відділ фізичної культури та спорту ЛМР, Львівська міська федерація спортивного туризму та клуб велосипедного туризму «Колесо вітрів».

Перший, зимовий етап змагання - «SNOW BIKE-2011», проходитиме у парку ім. І.Франка.
У змаганні беруть участь команди туристських клубів, туристсько-краєзнавчих центрів, навчальних закладів, підприємств, організацій та окремі учасники. Учасники поділятимуться на дві категорії: спортсмени-розрядники та без туристської кваліфікації. Вік учасників змагання від 10 - 13 років, 14 - 16 років, 17 - 18 років та старші.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Стартує «Кубок Львова з велотуризму»

топ

  Цей день в історії.
  22 вересня:

  1939 - У Винниках, об 11.00 підписано угоду між командуванням польського гарнізону у м. Львові і радянськими військовим командуванням про передання м. Львова Червоній армії. О 14.00 польські війська почали складати зброю, о 15.00 з’єднання 2-го кавалерійського корпусу у пішому строю сумісно з танками 24-ї, 38-ї та 10-ї танкових бригад вступили у місто. Пункт 8 підписаної польською і радянською сторонами угоди гарантував офіцерам польської армії особисту свободу і недоторканість їхнього особистого майна, право на виїзд до зарубіжних країн. Ці умови не було виконано: при виході з міста обеззброєні колони поляків були оточені частинами Червоної армії і НКВС та відправлені до концтаборів.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014