Галичина.Інфо

19 років гурту Nameless (UA, Ternopil)

19 років гурту Nameless (UA, Ternopil)
Сьогодні виповнюється 19 років з дня заснування гурту Nameless (UA, Ternopil). Перша установча репетиція була останнього дня лютого 1992 року.

Гурт Nameless (UA, Ternopil) (в перекладі з англ. „Ті, що втратили імена”. Назва запозичена з роману Урсули Ле Гуїн «Чарівник Земномор’я») заснований в лютому 1992 року і є чи не найстарішим з нині існуючих в Тернополі колективів. Взявши за основу естетику 60-х років минулого століття, „N” з перших живих виступів відрізнявся оригінальністю звучання та нестандартними музичними рішеннями. В перші роки гурт активно концертує, грає на спільних площадках з Брати Гадюкіни, Воплі Відоплясова, Плач Єремії, Мертвий Півень, Щастя, Тартак, Фактично Самі, Мотор’ролла та ін., бере участь у найзначніших вітчизняних фестивалях, гастролює по Україні. Паралельно записуються й перші альбоми групи на звукозаписуючих студіях Тернополя, Львова та Києва.

Nameless (UA, Ternopil) один з перших рок-гуртів на вітчизняній сцені, що розпочали експерименти з перформенсами та відео-супроводом концертів. Новаторський підхід групи мав значний вплив на формування творчості цілої плеяди тернопільських колективів С.К.А.Й., Ті, що падають вгору, ZSUF, Electrostatic Death, Зелені сестри, «ОрАндж», The gEE’s, Los Colorados та ін.

У 2004 році внаслідок важкого гастрольного графіку та внутрішніх протиріч, Nameless (UA, Ternopil) тимчасово припиняє діяльність. Частина музикантів гурту перебирається жити до столиці (серед них - Ігор Пелих, нині відомий телеведучий каналу ICTV; Олег Ломаковський – нині барабанщик гурту Щастя; Сергій Недашковський – нині барабанщик гурту С.К.А.Й.; Валерій Мєльніков – нині басист гурту Вася Клаб), решту ж учасників поринули у власні літературні, музичні та образотворчі проекти.

Влітку 2007 році учасники Nameless (UA, Ternopil) вирішують відновити діяльність гурту. На київських студіях Happy Records і „ДЗЗ” записано новий альбом „Шось сталось у лісі…”, починаються клубні виступи та презентації диску. Зараз ведеться робота над новим альбомом, окремі композиції з якого вже входять до концертної програми.

Сьогоднішні клубні концерти Nameless (UA, Ternopil) – це дві- дві з половиною години авторської музики на блюзовій основі та кілька кавер-версій на пісні Девіда Боуі, Pink Floyd, The Beatles, Velvet Underground, що відповідає мистецьким впдобанням групи. Враження від виступу підсилює і спеціально виготовлені відео-сети, які супроводжують концерти.


19 років гурту Nameless (UA, Ternopil)
Nameless 1996


Склад Nameless (UA, Ternopil): Світлана Фролова – губна гармоніка, вокал; Наталія Возняк – вокал, альт, клавіші, флейта; Сергій Бучинський – соло-гітара; Зорян Безкоровайний – гітара, вокал; Андрій Слєпцов – ритм-гітара; Роман Божко – тромбон; Ярослав Дроздовський – бас; Петришин Олег – барабани.

Фестивалі: „Червона Рута-97” (дипломант), „Перлини Сезону-98” (1-ша премія в рок-номінації), „Мйбутнє України” (1998), „Моремух-98” (Івано-Франківськ), „Рок-н-Рівне-98”, „Рок-Екзистенція” (1998, 2000), „Нівроку” (1993-2002), „Рейвах у Криму” (2004), „Рейвах” (2002, 2003); «Уніж-фест-2008», «Тернопільська присутність-08-09» (Київ, Хмельницький, Львів), «Висадка-2009», «С.Т.О. Пудів Фест-2009», «Млиноманія-2009» тощо

Альбоми та компіляції: „Грип” (1996), „Апокаліпсис Артима” (1998), „Повний…” (2000), „Живий в Довженка” (2002), „Шось сталось у лісі…” (2007), «Живий в Тернопільській філармонії» (2009). Окремі пісні гурту увійшли у збірники: „Перлини Сезону-98”.Переможці” (1998), „Рок-екзистенція-2000”, „Українська готика” (2002, Німеччина), збірник журналу „Афіша” під назвою „Українське інді” (2006)

Рекомендовано до перегляду:

» » » 19 років гурту Nameless (UA, Ternopil)

топ

  Цей день в історії.
  5 грудня:

  1918 — проголошено Руську Народну Республіку Лемків.

  1918 — почалися бої за Хирів між військами УГА та польськими частинами.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014