Галичина.Інфо

Італійські вчені відновили зовнішність альпійської крижаної людини

Італійські вчені відновили зовнішність альпійської крижаної людини Фахівці Південно-Тірольського археологічного музею в Італії відтворили обличчя і зовнішній вигляд знаменитої альпійської крижаної людини Отці, тіло якої зберігалося в льодовику більш ніж п'ять тисяч років.

Як повідомляється на офіційному сайті музею, двоє голландських фахівців, брати Адрі і Альфонс Кенніси, які раніше відтворювали образ неандертальців, за допомогою комп'ютерної томографії отримали тривимірне зображення тіла Отці, а потім відновили його обличчя і фігуру.

Крижаний чоловік виявився чоловіком середніх років з грубою, зморшкуватою шкірою, глибоко посадженими очима і бородою. Раніше вважалося, що в нього були блакитні очі, але останні дослідження показали, що очі крижаної людини карі.

Крижаного чоловіка було знайдено в Альпах на кордоні Італії та Австрії в 1991 році. Спочатку вважалося, що це загиблий альпініст, проте потім з'ясувалося, що цьому муміфікованому тілу більш ніж п'ять тисяч років - останки Отці було датовано періодом з 3365 по 3118 до нашої ери. Крижаний чоловік загинув від стріли, що потрапила в плече.

У вересні 2011 року виповнюється 20 років другого життя Отці, у зв'язку з чим в Південно-Тірольському музеї в італійському місті Больцано 1 березня відкривається виставка, присвячена унікальній знахідці. На виставці, зокрема, представлені результати роботи вчених з реконструкції зовнішнього вигляду крижаної людини.

Нагадаємо, в 2008 році вчені з університету Саарланда з'ясували, що Отці був скотарем. Про це свідчать результати мас-спектрометричного аналізу останків його одягу, а саме аналіз шкур, з яких було пошито одяг.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Італійські вчені відновили зовнішність альпійської крижаної людини

топ

  Цей день в історії.
  26 листопада:

  1876 — Народився Віктор Курманович, генерал-чотар УГА, командир групи «Жовква», потім — групи «Південь» і І корпусу УГА.

  1901 — У Львові студенти виступили з вимогою створення українського університету.

  1977 — У Львові відкрито пам\'ятник першодрукареві Івану Федорову (скульптори В. Н. Борисенко, В. М. Подольський).
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014