Галичина.Інфо

Львів оголосив конкурс на підтримку україномовного книговидання

Львів оголосив конкурс на підтримку україномовного книговидання Львівська міська рада оголосила конкурс на підтримку україномовного книговидання у Львові у 2011 році. Про це повідомляє прес-служба Львівської міськради. Заявки на участь у конкурсі приймають до 31 березня. Заявки, подані на конкурс, розглядає конкурсна комісія впродовж 20 днів після закінчення терміну подання заявок. Перелік переможців конкурсу – одержувачів фінансової підтримки буде оприлюднено на сайті Львівської міської ради. Організатором конкурсу є управління культури Львівської міської ради. Для участі у конкурсі необхідно подати документи у Центр обслуговування мешканців.

«У Львові протягом останніх років виділяють кошти на підтримку україномовного книговидання. Торік в рамках конкурсу було видано 10 книжок. До прикладу, 2010 року видано збірку незрячих авторів, упорядником якої є С. Палюжок «Під шелест осіннього вітру», «Обробки українських обрядових пісень для баяна та акордеона» Репертуарний збірник М. Поліщука, «Сто персон львівського спорту» І. Яремка та інші книги. Усі книги, які видані торік передані у міські бібліотеки. Такий конкурс в місті триває четвертий рік поспіль. Цьогоріч з міського бюджету виділено 500 тис. грн., однак заборгованість за 2010 рік становить 108 тис. грн.», - зазначив заступник міського голови з гуманітарних питань Василь Косів.

Фінансова підтримка видання не може перевищувати 20000 грн. та становити більше, ніж 50% вартості тиражу. Книжкова продукція, підтримана Львівською міською радою, передається для поповнення фондів міських бібліотек та бібліотек закладів освіти.

Детальнішу інформацію можна отримати у відділі маркетингу та культурних індустрій Львівської міської ради за тел. 235-48-82.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Львів оголосив конкурс на підтримку україномовного книговидання

топ

  Цей день в історії.
  19 вересня:

  1891 — У Монреаль прибули перші українські поселенці.

  1919 — В Кам’янець–Подільському замість ліквідованого міністерства по справах Галичини Кабінет міністрів УНР створив комітет у справах біженців–Галичан.

  1942 — З Бродів, Перемишлян Львівської області депортовано в табір в Белжец 5000 євреїв.

  1944 — В Бережанському районі Тернопільської області відбувся великий бій між відділами УПА і частинами НКВС. На Коломийщині відбулися два бої віділу УПА ім. Богуна з прикордонними частинами НКВС.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014