Галичина.Інфо

На Львівщині до підручників історії додаватимуть «викреслені» сторінки

На Львівщині до підручників історії додаватимуть «викреслені» сторінки В зв’язку із вилученням з історії України конкретних історичних фактів та викривленням історії Львівська обласна рада планує в підручники історії вкладати додатки з тими історичними подіями, які викреслило міністерство освіти. Про це сьогодні, 28 лютого на прес-конференції у Львові повідомив голова комісії з питань освіти у Львівській обласній раді Юрій Підлісний.

«Ми ініціюватимемо видрук сторінок в якості вставок у підручники історії в зв’язку із тим, що сьогодні є вилучення певних матеріалів історії, наприклад, бій під Крутами, гетьман Мазепа, боротьба УПА, Голодомор тощо», - каже Юрій Підлісний. За його словами, кожна з таких тем займе не менше сторінки вкладки, а це мізерні кошти. «Зараз просто немає іншого виходу. Не можна допустити, щоб дітям подавали до вивчення викривлену історію України», - запевнив Юрій Підлісний.

Рекомендовано до перегляду:

» » » На Львівщині до підручників історії додаватимуть «викреслені» сторінки

топ

  Цей день в історії.
  19 вересня:

  1891 — У Монреаль прибули перші українські поселенці.

  1919 — В Кам’янець–Подільському замість ліквідованого міністерства по справах Галичини Кабінет міністрів УНР створив комітет у справах біженців–Галичан.

  1942 — З Бродів, Перемишлян Львівської області депортовано в табір в Белжец 5000 євреїв.

  1944 — В Бережанському районі Тернопільської області відбувся великий бій між відділами УПА і частинами НКВС. На Коломийщині відбулися два бої віділу УПА ім. Богуна з прикордонними частинами НКВС.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014