Галичина.Інфо

В Японії завершився перший у світі марафонський забіг роботів

В Японії завершився перший у світі марафонський забіг роботів У Японії завершився перший в світі марафонський забіг, участь в якому брали роботи-андроїди. Усього на старт забігу вийшли п'ять учасників, а переможцю Robovie-PC для подолання відстані в 42 кілометри 195 метрів знадобилося близько 55 годин. Середня швидкість андроїда склала близько 770 метрів за годину.

Robovie-PC висотою в 40 сантиметрів, важить 2,4 кілограми. Йому вдалося обійти робота Robovie-PC Lite, що посів друге місце на останніх колах дистанції, коли у конкурента закінчився заряд батареї. Усього учасники марафонського забігу подолали майже 422 100-метрових кола по критій біговій доріжці. За умовами змагань, розробникам було заборонено надавати роботам допомогу в разі падіння, і ті мали підніматися самостійно. Однак творцям андроїдів дозволялося здійснювати підзарядку акумуляторів.

Рекомендовано до перегляду:

» » » В Японії завершився перший у світі марафонський забіг роботів

топ

  Цей день в історії.
  21 вересня:

  1915 - У Львові під проводом голови товариства І.Кивелюка відбулося перше після звільнення міста від російської окупації засідання Головного виділу “Просвіти”, присвячене відновленню та розгортанню її діяльності.

  1929 - У Львові пройшли урочистості у зв’язку з 35-ти річчям заснування товариства “Сокіл-Батько”.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014