Галичина.Інфо

Метеорит знайдений в Антарктиці приніс докази неземного походження життя

Метеорит знайдений в Антарктиці приніс докази неземного походження життя Гіпотеза про неземне походження життя і його зачатків називається гіпотезою панспермії. Метеорит CR2 Grave Nunataks 59229, знайдений в Антарктиці у 1995 році приніс докази панспермії.

У ході дослідження вчені виявили, що при нагріванні під тиском метеорит виділяє значну кількість аміаку (хімічна формула - NH3) - цей газ склав близько одного відсотка від маси вихідного зразка. Аміак містить азот у високореактивній формі - N з NH3 легко утворює зв'язки з іншими елементами. Азот є одним з основних елементів, що входять до складу біомолекул, зокрема, молекул ДНК і РНК, які, як вважають багато вчених, з'явилися на Землі раніше інших біополімерів.

Раніше вчені вже встановили, що в атмосфері молодої Землі була достатня кількість азоту в правильній формі, однак пізніше було показано, що в наявних умовах атоми азоту переважно зв'язувалися один з одним, формуючи дуже стійку молекулу N2. Таким чином, питання про джерело азоту для формування органічних молекул залишалося відкритим. У новій роботі представлені докази того, що доступний азот міг потрапити на Землю з космосу.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Метеорит знайдений в Антарктиці приніс докази неземного походження життя

топ

  Цей день в історії.
  23 січня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014