Галичина.Інфо

На парламентських виборах в Ірландії перемогла опозиція

На парламентських виборах в Ірландії перемогла опозиція На загальних парламентських виборах, які пройшли в Ірландії 25 лютого, перемогла опозиційна партія Fine Gael. Згідно з офіційними підсумками підрахунку голосів, ця політична сила завоювала 76 зі 166 місць у Дойл - нижній палаті парламенту. Проте, партії не вистачає місць для формування парламентської більшості, через що вона змушена буде створювати коаліцію з лівоцентристською Лейбористською партією, в якої 37 місць.

Зазначимо, що вибори, які відбулися, повністю змінили політичний ландшафт в Ірландії. Беззмінний лідер за кількістю місць у Дойл протягом семи десятиліть і основа правлячої коаліції з 1997 року - партія Fianna Fail - на цих виборах зайняла лише третє місце. Тепер у неї 20 місць у нижній палаті (раніше було 70).

При цьому її колишній партнер з правлячої коаліції - Зелена партія - взагалі не змогла отримати жодного мандата. Тим часом, успіху на виборах домоглися незалежні депутати (15 місць) і республіканська партія Sinn Fein з 14 мандатами, яка виступає за об’єднання Ірландії.

Дойл нового скликання збереться на перше засідання 9 березня, на ньому буде призначений новий прем’єр-міністр і члени уряду Ірландії. Ймовірно, новим прем’єром Ірландії стане лідер Fine Gael Енда Кенні, який зараз проводить консультації з лідером ірландських лейбористів Імоном Гілмором про створення нової правлячої коаліції.

Представники партій, що виграли вибори, вже заявили, що їхнім пріоритетом буде перегляд 85-мільярдної фінансової позики від Євросоюзу і Міжнародного валютного фонду, яку схвалив колишній уряд на чолі з Брайаном Коуеном.

Рекомендовано до перегляду:

» » » На парламентських виборах в Ірландії перемогла опозиція

топ

  Цей день в історії.
  5 грудня:

  1918 — проголошено Руську Народну Республіку Лемків.

  1918 — почалися бої за Хирів між військами УГА та польськими частинами.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014