Галичина.Інфо

Львівський дитячий фестиваль під загрозою зриву – бракує грошей

Львівський дитячий фестиваль під загрозою зриву – бракує грошей Львівський міжнародний дитячий фестиваль, який запланований на 28 квітня - 2 травня, може не відбутися через брак фінансування. Про це розповіла президент ГО "Форум видавців" Олександра Коваль.
За словами Олександри Коваль, фінансування дитячого фестивалю було суттєво обмежено з боку міської ради. Спершу організатори просили 199 тисяч гривень з міського бюджету, згодом – 194. Однак місто виділило лише 35 тисяч гривень.


«Ми звернулися до комісії культури Львівської міської ради, і вони запропонували перекинути на дитячий фестиваль частину коштів, які були виділені на проведення Форуму видавців у вересні. Хоча на цей захід нам також надали у 6 разів менше коштів, ніж ми просили», – додала Олександра Коваль.

«Зрозуміло, – додає президент Форуму видавців, – що у бюджеті грошей немає, і важко в цьому когось звинувачувати, але ми хотіли б мати кращу співпрацю з міськвиконкомом. Вони могли б багато в чому допомогти нам, не виділяючи грошей, але наразі якихось кроків назустріч не було».

Щоб не допустити зриву дитячого фестивалю, Форум видавців має намір звернутися до громадськості Львова. «Це потрібно Львову, адже це єдиний фестиваль, присвячений саме дитячій літературі», – каже Олександра Коваль.

Нагадаємо, з 28 квітня до 2 травня у Львові повинен відбутися «Львівський міжнародний дитячий фестиваль», який нараховує безліч культурних, розважальних, освітніх, просвітницьких та виставкових заходів, скерованих на всебічний і гармонійний розвиток дітей.

Серед головних заходів: Фестиваль дитячого читання «Книгоманія» (фестиваль-парад літературних героїв, дитячий фестиваль художнього перекладу, акція «Книжка від зірки», літературний квест), Міжнародна науково-практична конференція з проблем читання за участі провідних міжнародних спеціалістів з дитячої літератури, ярмарок дитячих книжок «Форум – дітям», Фестиваль дитячої творчості(майстер-класи з різних видів творчості, мистецтва. і ремесел).

Вперше проводиться: Міжнародний фестиваль книжкової ілюстрації (Заявки на участь у виставці приймаються до 10 квітня) та Премія «Найкраща українська дитяча книга».

Рекомендовано до перегляду:

» » » Львівський дитячий фестиваль під загрозою зриву – бракує грошей

топ

  Цей день в історії.
  3 грудня:

  1877 — народився Степан Рудницький, український географ, засновник української наукової географії i географії України.

  1920 — польський сейм ліквідував територіальну окремішність Галичини. Для позначення етнічної території Східної Галичини введено термін «Східна Малопольща», зникли з вживання слова «українець», «український», повернулися «русин», «руський».

  1987 — народився поет, перекладач і есеїст Андрій Любка.

  2004 — Верховний Суд України ухвалив рішення, згідно з яким результати виборів Президента України 21 листопада 2004 року були сфальсифіковані.

  2010 — вночі міліція та спецпідрозділ «Беркут» силоміць демонтували наметове містечко протестувальників проти нового Податкового кодексу України на майдані Незалежності в Києві.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014