Галичина.Інфо

У Софії відкрився міжнародний кінофестиваль

У Софії відкрився міжнародний кінофестиваль У Софії відкрився 15-й міжнародний кінофестиваль "Софія Фільм Фест". У програмі ювілейного фестивалю - кінострічки, що представляють різні континенти і культури. Для участі в ньому до Болгарії приїхало понад 200 іноземних режисерів, продюсерів, представників міжнародних фестивалів і кінофондів.

Фестиваль триватиме до 13 березня. На думку фахівців, на отримання головного призу претендують 12 фільмів. Серед них - стрічка "Америка" загального виробництва Португалії, Московії, Іспанії та Бразилії, турецька стрічка "Біле як сніг", фільм із США "Польський бар", іранська стрічка "Собачий піт". Уперше до конкурсної програми включено і два болгарських фільми - "Тілт" Віктора Чучкова-молодшого та "Укриття" Драгоміра Шолєва.

Як зазначив директор кінофестивалю Стефан Кітанов, для "Софія Фільм Фест" особливо важливе відкриття молодих талантів світового кіно.

"Укриття"


"Біле як сніг"


"Тілт"

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Софії відкрився міжнародний кінофестиваль

топ

  Цей день в історії.
  23 жовтня:

  1942 - в табір Белжец (Польща) вивезено 1179 євреїв з Дрогобича, 1020 осіб – з Борислава, 460 – з Самбора, 800 – з Стрия Дрогобицької області.

  1971 - Верховний архієпископ УКЦ кардинал Й.Сліпий під час нарад Ватиканського Синоду єпископів Католицької церкви і в присутності папи Павла VI виступив із промовою в обороні переслідуваної Української церкви, заявивши, що вона понесла величезні жертви, про які у Ватикані ніхто не згадував, оскільки для Ватиканської дипломатії греко-католики УРСР і Польщі стояли на перешкоді.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014